REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nawet 120 GB miesięcznie - nowa oferta internetu mobilnego w Virgin Mobile

W ramach oferty Virgin Net można wykupić internet mobilny w Virgin Mobile. Klienci mogą liczyć nawet na 120 GB transferu danych w miesiącu. Przewidziano też zniżki dla dotychczasowych abonentów.

20.03.2019
16:02
Virgin Net - nowa oferta Virgin Mobile na internet mobilny do 120 GB
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy typu MVNO stale rozwijają swoją ofertę. Do usług oferowanych w modelu prepaid dołączają abonamenty oraz taryfy typowo internetowe. W przypadku sieci Virgin Mobile można od teraz liczyć na internet mobilny w umowie bezterminowej o nazwie Virgin Net w dwóch różnych wariantach.

Internet mobilny w Virgin Mobile, czyli Virgin Net - ceny

Podstawowa oferta Virgin Net 60 na internet mobilny w Virgin Mobile pozwoli na transfer 60 GB danych. To znacznie więcej niż w przypadku taryf głosowych u tego operatora. Za kartę SIM pozwalającą na przetransferowanie takiej ilości danych w ciągu miesiąca trzeba będzie zapłacić 35 zł miesięcznie.

Inny wariant to oferta Virgin Net 120 na internet mobilny w Virgin Mobile kosztująca nieco więcej, czyli 50 zł miesięcznie. Osoby, które zdecydują się wydawać co miesiąc taką kwotę, będą mogły wykorzystać dwukrotnie więcej transferu w porównaniu do podstawowej wersji tej oferty, czyli 120 GB.

Virgin Mobile przewidział do tego zniżki na Virgin Net 60 i Virgin Net 120 dla dotychczasowych klientów.

Abonenci sieci, którzy mają już abonament Virgin Mobile Plan1, Virgin Mobile Plan2, Virgin Mobile Plan3 lub Virgin Mobile Dla Każdego będą mogli dokupić abonament na internet mobilny za mniejsze pieniądze, niż wynikałoby to z podstawowego cennika. Wysokość rabatu zależy od wybranej taryfy.

Dotychczasowi abonenci, którzy zdecydują się na podstawową wersję abonamentu na internet mobilny w Virgin Mobile, pozwalającą na transfer 60 GB danych miesięcznie, zapłacą 25 zł zamiast 35 zł. W przypadku oferty Virgin Net ze 120 GB transferu cena dla klientów sieci spada z 50 zł do 35 zł.

virgin net 60 virgin net 120 virgin mobile internet mobilny abonament class="wp-image-907728"
Virgin Net 60 i Virgin Net 120 - szczegóły oferty Virgin Mobile na internet mobilny

Jakie są ograniczenia oferty Virgin Net na internet mobilny w Virgin Mobile?

Operator zastrzega sobie, że jedna osoba będzie mogła wykupić dodatkowo w promocyjnej cenie tylko 3 abonamenty Virgin Net. Do tego po wykorzystaniu limitu transferu na karcie SIM aktywowany zostanie lejek o przepustowości zaledwie 32 kb/s.

REKLAMA

Trzeba też pamiętać, że na kartach SIM pozwalających na dostęp do internetu mobilnego w ramach taryfy Virgin Net nie będą działać pozostałe usługi. Rozmowy oraz wiadomości typu SMS i MMS będą na nich zablokowane. Z karty nie da się też korzystać w roamingu.

Warto też nadmienić, że podane ceny obowiązują po udzieleniu zgód marketingowych i zawarty jest w nich rabat za aktywację usługi e-faktura. Operator podaje też, że klientów obowiązuje jednorazowa opłata abonamentowa w wysokości 29 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA