REKLAMA

Teraz w Virgin Mobile kupisz smartfony w abonamencie. Na start Samsungi i Xiaomi

Virgin Mobile ma dla swoich klientów nową propozycję. W ofercie pojawiły się telefony komórkowe, które można spłacać ratalnie razem z abonamentem lub kupić od ręki za gotówkę. Sprawdzamy cenniki.

30.01.2019 19.50
W Virgin Mobile kupisz smartfon w abonamencie. Sprawdziliśmy cennik
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy typu MVNO zwykle oferują klientom wyłącznie dostęp do usług telekomunikacyjnych. Zamiast długoterminowych umów ze smartfonem w zestawie, proponują oferty na kartę i zobowiązania krótkoterminowe, konkurując z wielką czwórką - i pomiędzy sobą - przede wszystkim niskimi cenami.

Virgin Mobile postanowił wyjść jednak naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcieliby nabyć telefon razem z umową na usługi telekomunikacyjne. Do podstawowej oferty operatora wirtualnego trafiło 7 smartfonów marek Samsung i Xiaomi.

Jakie smartfony można kupić w abonamencie Virgin Mobile?

Operator proponuje klientom trzy urządzenia produkcji koreańskiego Samsunga. Wśród nich są dwa topowe modele z różnych lat, czyli Samsung Galaxy S9 z 2018 roku i Samsung Galaxy S8 wydany rok wcześniej. Oprócz tego w ofercie jest zeszłoroczny model ze średniej półki, czyli Samsung Galaxy A7 (2018).

W przypadku marki Xiaomi dostępne są cztery modele smartfonów. Wśród nich znalazł się między innymi topowy Xiaomi Mi 8 w wariancie 64 GB, jego tańsza wersja czyli Xiaomi Mi 8 Lite, również z 64 GB pamięci wewnętrznej. Dopełnieniem oferty są Xiaomi Redmi 6 z 32 GB przestrzeni na dane oraz Xiaomi Redmi 6A w wersji 16 GB.

virgin mobile telefon na abonament class="wp-image-878335" title="Teraz w Virgin Mobile kupisz smartfony w abonamencie. Na start Samsungi i Xiaomi"

W każdym wypadku urządzenia można otrzymać bez opłaty na start.

Każdy z telefonów dostępny jest w dodatku nawet w najtańszym abonamencie za 19 zł miesięcznie. Klienci mogą wykupić jednak również oferty za 29 zł miesięcznie lub za 39 zł miesięcznie. Najtańszy abonament Virgin Mobile za 19 zł miesięcznie oferuje klientom rozmowy i SMS-y bez limitu z paczką internetu o wielkości 9 GB. Zawarte jest w nim 1,66 GB w ramach roamingu na terenie Unii Europejskiej.

W droższym pakiecie za 29 zł można liczyć dodatkowo na bezpłatne MMS-y, a pakiet internetowy rośnie do 20 GB (2,53 GB w roamingu). Najdroższy plan zwiększa limit transferu do 30 GB (3,4 GB w roamingu). Uwzględnione są w każdym przypadku dwa rabaty w wysokości 5 zł każdy, które klienci otrzymują po zdecydowaniu się na e-fakturę i wyrażeniu zgód marketingowych.

Do opłaty miesięcznej należy doliczyć ratę za urządzenie.

Można kupić telefon od Virgin Mobile od razu za gotówkę, ale główną zachętą, by to zrobić właśnie u operatora, jest jednak opcja rozłożenia płatności na raty. Podstawowy cennik dla wszystkich siedmiu telefonów dostępnych w ofercie telekomu prezentuje się następująco:

REKLAMA
  • Samsung Galaxy S9 - 2799 zł;
  • Samsung Galaxy S8 - 1999 zł;
  • Samsung Galaxy A7 (2018) - 1399 zł;
  • Xiaomi Mi 8 64 GB - 2199 zł;
  • Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB - 1299 zł;
  • Xiaomi Redmi 6 32 GB - 599 zł;
  • Xiaomi Redmi 6A 16 GB - 499 zł.

Wysokość miesięcznej raty można wyliczyć na stronie sieci, której partnerem jest Santander Bank. Dla przykładu przy 24 ratach za telefon Samsung Galaxy A7 (2018), który kosztuje 1399 zł, miesięczna opłata wynosi 72,30 zł. Po dwóch latach realny koszt tego urządzenia to 1735,20 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA