REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Koniec bezpłatnego pakietu Freemium w Virgin Mobile. Na otarcie łez klienci dostaną nową ofertę Mini na kartę

Virgin Mobile zrezygnowało z pakietów Freemium, ale ma dla swoich abonentów coś na otarcie łez. Sprawdzamy nowe pakiety Mini na kartę.

27.08.2018
15:38
virgin mobile pakiety mini prepaid
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory klienci Virgin Mobile mogli w ograniczonym zakresie korzystać z usług, nie ponosząc żadnych kosztów. Pakiet o nazwie Freemium oferował bezpłatne 300 MB transferu danych, 30 minut rozmów wychodzących i 30 SMS-ów. To już niestety przeszłość, ale operator przygotował dla klientów inną, zupełnie nową ofertę.

Virgin Mobile Mini - nowe pakiety na kartę.

W ofercie dla klientów na kartę pojawiły się dwa płatne pakiety w cenie 3 zł i 9 zł. Najtańszy z nich oferuje klientom de facto dokładnie to samo, co wcześniej mieli w planie darmowym: 300 MB transferu danych, 30 minut na rozmowy wychodzące i 30 wiadomości SMS.

Dobra wiadomość jest taka, że taki pakiet aktywny jest przez 30 dni. W większości ofert prepaid mniejsze i tańsze pakiety można aktywować na kilka dni lub tydzień. Nie da się jednak ukryć, że to po prostu nowa opłata za coś, co do tej pory było dostępne za darmo.

virgin mobile pakiety mini prepaid 1 class="wp-image-791431" title="virgin mobile pakiety mini prepaid 1"

Drugi pakiet Mini w Virgin Mobile jest ciekawszy.

Za drugi pakiet Mini, który również aktywny jest przez 30 dni, trzeba zapłacić 9 zł, czyli trzykrotnie więcej. Klienci dostają w tej cenie jednak więcej niż trzykrotność limitu z podstawowego pakietu: aż 1 GB transferu danych, 300 minut połączeń i 300 SMS-ów.

Warto nadmienić, że w obu pakietach minuty połączeń wychodzących można wykorzystać do dzwonienia również na numery stacjonarne. Często w tych najtańszych ofertach znajduje się haczyk, że pakiety obejmują tylko połączenia na numery komórkowe.

Trzeba tylko pamiętać, że w tych pakietach dodatkowo płatne są MMS-y. W dobie komunikatorów internetowych, które pozwalają na przesyłanie zdjęć i filmów z wykorzystaniem pakietu danych, nie powinno być to jednak zbyt dużym problemem.

virgin mobile pakiety mini prepaid 1 class="wp-image-791434" title="virgin mobile pakiety mini prepaid 1"

Dodatki do pakietów Mini w Virgin Mobile.

REKLAMA

Klienci, którzy skorzystają z pakietów Mini, będą mogli wykupić dodatkowe jednorazowe pakiety. Można dokupić 120 minut za 5 zł, 400 SMS-ów za 3 zł lub 1 GB transferu za 1 zł. Wygląda to na dobrą ofertę dla osób, które nie potrzebują zryczałtowanego no-limits lub poszukują karty do okazjonalnego wykorzystania w np. tablecie.

Nowe pakiety Mini w Virgin Mobile są dostępne już od dziś od godziny 13:00. Ich uruchomienie zbiegło się w czasie z wyłączeniem pakietu Freemium. Aby je aktywować na swoim koncie abonenckim, trzeba wklepać na klawiaturze telefonu kody USSD - odpowiednio *222*03# lub *222*09# dla pakietów za 3 zł i za 9 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA