REKLAMA

Xperia 10 w Plush Abo. Znamy już cenniki i warunki oferty na nowy smartfon Sony

Jeden z dwóch nowych smartfonów Sony ze średniej półki cenowej trafia do oferty Plush Abo. Poznaliśmy właśnie warunki, na jakich Plus będzie sprzedawał model Xperia 10 w tym abonamencie.

04.03.2019 12.21
sony xperia 10
REKLAMA
REKLAMA

Na targach MWC 2019 w Barcelonie firma Sony pokazała kilka nowych telefonów. Creme de la creme portfolio producenta na 2019 rok będzie Xperia 1, ale na premierę tego telefonu poczekamy jeszcze kilka długich tygodni. Jak na razie do sprzedaży trafiły dwa zupełnie nowe telefony ze średniej półki. Są to Xperia 10 i Xperia 10 Plus.

Oba smartfony wyróżniają przede wszystkim nietypowe, ultrapanoramiczne, „kinowe” ekrany. W zeszłym roku w większości nowych modeli pojawiły się wyświetlacze o proporcjach 18:9–19,5:9 zamiast 16:9. W tegorocznych telefonach Xperia 1, Xperia 10 i Xperia 10 Plus stosunek boków wyświetlacza to aż 21:9.

Sony Xperia 10 w Plush Abo, czyli „internet na grubo”.

Jeden z nowych telefonów Sony, czyli mniejsza i tańsza Xperia 10 trafiła do oferty operatora Plush. Jest on submarką sieci Plus i korzysta tym samym ze stacji bazowych zielonego telekomu. Urządzenie będzie można nabyć w ramach abonamentu Plush Abo już za 1 zł na start.

Zakupu można dokonać na stronie internetowej operatora Plush. Po wejściu na nią należy wybrać ofertę Plush Abo za 25 zł miesięcznie na 24 miesiące i zapłacić 1 zł na start. Za smartfony, w tym za model Xperia 10, doliczane są dodatkowe raty.

Jedna rata za telefon Xperia 10 w Plush Abo przy dwuletniej umowie wynosi 62 zł. Opłatę trzeba w tym przypadku uiścić 24 razy. Oznacza to, że koszt zakupu samego telefonu po dwóch latach w tej taryfie to 1489 zł. Jego cena detaliczna to z kolei 1499 zł.

Plush Abo hojnie obdarzony - Sony Xperia 10 plus

Co zawiera abonament Plush Abo za 25 zł miesięcznie ze smartfonem Xperia 10?

REKLAMA

Klienci, którzy zdecydują się na ofertę Plush Abo za 25 zł miesięcznie, mogą liczyć na rozmowy i wiadomości bez limitu oraz pakiet internetowy o wielkości 15 GB. Tego pakietu nie pomniejszają serwisy social media takie jak Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp.

Do tego przez 3 miesiące można korzystać za darmo z serwisu YouTube z bezpłatnym transferem danych bez pomniejszania pakietu. Od czwartego miesiąca dostępny będzie natomiast dodatkowy pakiet internetowy na samego YouTube’a o wielkości 10 GB.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA