REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Drżyjcie potwory. Wiedźmin Geralt zawitał do Monster Hunter: World

Szykujcie się gracze i strzeżcie się potwory. Monster Hunter: World nawiedził nie kto inny, a wiedźmin Geralt w całej swojej zrzędliwej osobie. 

08.02.2019
17:25
Wiedźmin Geralt w Monster Hunter
REKLAMA
REKLAMA

Geralt staje się salonowym wygą i coraz śmielej korzysta z japońskiej gościnności. Po tym jak rozgościł się w Soulcaliburze VI, białowłosy wiedźmin ląduje w kolejnym tytule tworzonym w Kraju Kwitnącej Wiśni. W pełnym potworów świecie Monster Hunter: World powinien się zresztą czuć jak u siebie w domu.

Geralt w Monster Hunter: World to nie tylko miły dodatek, ale cała nowa ścieżka fabularna.

Na szczęście twórcy najnowszej aktualizacji zdecydowali, że nie ma co iść na łatwiznę. Wizyta Geralta nie oznacza dodania po prostu skórki bohatera. To pełnowymiarowe przeniesienie nie tylko ciała, ale i ducha niepowtarzalnego Białego Wilka. Dograno mu nowe kwestie i zbudowano zupełnie nową linię fabularną. A to nie wszystko. Poza wykonywaniem znaków i machaniem mieczem, Geralt będzie musiał podejmować istotne dla rozwoju historii decyzje. To fantastyczna wiadomość. Nie ukrywam, że wybory to dla mnie jedna z nieodłącznych cech opowieści o wiedźminie.

To dopiero pierwsza część przygody, która ma zaostrzyć apetyty graczy na granie wiedźminem w Monster Hunter: World.

Razem z Białym Wilkiem do świata Monster Huntera trafiają bowiem także potwory z gerlatowego uniwersum. Przygoda wiedźmina w nowym świecie zaczyna się, gdy gracz podejmie się wypełnienia kontraktu Trouble in Ancient Forest. W trakcie jego realizacji źródłem problemów jest między innymi przerażający Leszy. Za pomyślne ukończenie misji gracz dostanie między innymi materiały, z których może złożyć wiedźmińskie przedmioty dla siebie, a nawet swojego kompana.

To jednak dopiero pierwsze danie. Twórcy zapowiadają ciąg dalszy przygód Geralta w Monster Hunter: World. 15 lutego ma się pojawić kolejna aktualizacja. Kontrakt Woodland Spirit pozwoli graczom zmierzyć się ze starszym bratem pokonanego przez siebie potwora – Starożytnym Leszym. Jeśli się im to uda, zdobędą jeszcze większą liczbę przedmiotów z uniwersum Wiedźmina, a także będą mieli szansę spotkać pewną uroczą białowłosą wiedźminkę.

REKLAMA

Gracze komputerowi muszą się uzbroić w cierpliwość, ale darmowa aktualizacja jest już dostępna konsolach. W sam raz na piątek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA