REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wiedźmin włóczy się po świecie. Geralt pomoże w polowaniu na potwory w Monster Hunter: World

W ramach współpracy CD Projekt RED i Capcomu Geralt weźmie udział w serii fabularnych zadań.

11.12.2018
14:49
W Monster Hunter World Geralt z Rivii przyjmie serię fabularnych zadań
REKLAMA
REKLAMA

Geralt, jak na prawdziwego wiedźmina przystało, włóczy się po świecie i ponownie odwiedza Japończyków. Po tym jak został zawodnikiem w Soulcalibur VI, pomoże w polowaniu na potwory bohaterom doskonałego Monster Hunter: World. I tak jak w przypadku kultowej bijatyki, tak i tutaj Biały Wilk zdaje się pasować jak ulał.

Co ciekawe, obecność Geralta nie sprowadzi się tylko do kosmetyki.

Twórcy mają zadbać o klimat znany z Wiedźmina 3 i przenieść go na grunt Monster Hunter: World. Przedstawiony zwiastun również sugeruje, że obecność Białego Wilka zostanie usprawiedliwiona fabularnie, a sam wiedźmin "przyjmie nowe zlecenie". Nie jest to nawet takie nieprawdopodobne, biorąc pod uwagę, że podróże między światami to w uniwersum Sapkowskiego coś w miarę normalnego. Gracze mają "wcielić się w Geralta z Rivii i wziąć udział w serii fabularnych zadań".

Doug Cockle, czyli angielski aktor wcielają się w Geralta, nagrał nawet nowe kwestie dialogowe, sprawa jest więc o wiele bardziej interesująca niż w przypadku gościnnego występu z Soulcalibur VI. Tutaj oprócz rekwizytów kojarzących się z Geraltem, możemy też dostać samego Geralta - jego osobowość. Choć przy okazji trzeba oczywiście zmrużyć oczy, a nie traktować tego jak jakikolwiek kanon.

Aktualizacja wprowadzająca Geralta będzie darmowa i pojawi się na początku 2019 roku na PS4 i Xboksie One.

Osoby grające na PC zaczekają na te atrakcje trochę dłużej. Z kolei konsolowcy, którzy chcieliby zobaczyć, czy Monster Hunter: World jest dla nich, będą mogli zapoznać się z wersją próbną gry dostępną od godziny 01:00 12 grudnia do 00:59 17 grudnia. Do dyspozycji będzie pierwsza lokacja, a zapis gry zostanie przeniesiony po ewentualnym zakupie pełnej wersji.

 class="wp-image-853967"
REKLAMA

Warto spróbować, bo, jak widać, Monster Hunter: World oddycha pełną piersią. Podczas tegorocznego The Game Awards otrzymał statuetkę za najlepszą grę RPG 2018 roku, a jesienią 2019 pojawi się pełnoprawne rozszerzenie o nazwie Iceborne, wprowadzające nowe lokacje, potwory czy ekwipunek. A tymczasem...

Bywajcie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA