REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Konferencja Samsunga: premiera Galaxy S10 - live blog Spider's Web

Dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się konferencja Samsunga, podczas której Koreańczycy zaprezentują światu smartfony Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

20.02.2019
20:00
Konferencja Samsunga: premiera Galaxy S10 - live blog Spider's Web
REKLAMA
REKLAMA

Premiera nowych Samsungów dopiero za kilka godzin, ale już teraz mamy wrażenie, że o nowych modelach wiemy dosłownie wszystko. Firmie nie udało się dochować tajemnicy i na długo przed premierą wyciekły do sieci rendery i szczegółowe zdjęcia wszystkich trzech smartfonów oraz ich szczegółowa specyfikacja techniczna.

Na dwa dni przed oficjalną prezentacją wyciekł nawet materiał wideo, na którym youtuber dzieli się z widzami swoimi pierwszymi wrażeniami. Film jest kasowany z sieci, ale wszyscy dobrze wiemy, że ta walka nie ma sensu - mleko się wylało i film będzie stale wrzucany ponownie na YouTube'a.

Natomiast na dzień przed premierą norweska telewizja omyłkowo wyemitowała spot reklamowy Samsunga Galaxy S10. Wideo zostało nagrane i trafiło do sieci, gdzie szybko rozprzestrzeniło się po świecie.

Konferencja Samsunga: premiera Galaxy S10 - live blog Spider's Web class="wp-image-890035"
Samsung Polska zaprasza do oglądania premiery Samsunga Galaxy S10

Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, nie mamy pewności, czy to były zaplanowane działania Samsunga - który mógł chcieć podgrzać atmosferę przed oficjalną premierą - czy może część z tych wycieków odbyła się rzeczywiście w sposób niezamierzony i przypadkowy. Jedno jest pewne - Samsungowi będzie dzisiaj trudno nas czymkolwiek zaskoczyć. Mamy poczucie, że dzisiejsza konferencja będzie tylko formalnością.

Ale i tak będziemy ją śledzić. W końcu to Samsung Galaxy S10 - jeden z najważniejszych smartfonów z Androidem na świecie.

Premiera Galaxy S10 - oglądaj i komentuj razem z nami

Konferencja Samsunga startuje 20 lutego 2019 r. o godzinie 20:00. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA