REKLAMA

Polacy z Platige Image stworzyli zwiastun gry Metro Exodus. Jak zwykle mamy do czynienia z wizualną perłą

Studio Platige Image na stałe weszło do pierwszego szeregu najlepszych producentów zwiastunów. Tym razem Polacy przygotowali materiał reklamowy nadchodzącej gry Metro Exodus, która będzie miała swoją premierę już 15 lutego.

06.02.2019 15.28
Polacy z Platige Image stworzyli zwiastun gry Metro Exodus
REKLAMA
REKLAMA

Fani interaktywnych przygód w uniwersum Metro nie mają ostatnio lekko. Po tym, jak wydawca Deep Silver zdecydował się wydać grę w wersji PC wyłącznie w Epic Games Store, projekt został poddany zasłużonej krytyce. Następnie oliwy do ognia dodał sam wydawca. W Deep Silver zagrozili, że ewentualny sabotaż ich produktu będzie miał konsekwencje w postaci braku kolejnej odsłony na komputerach. Wyjątkowo miałka, nieprofesjonalna zagrywka.

Ocieplić wizerunek Metro Exodus może najnowszy zwiastun, stworzony przez Platige Image.

Polskie studio odpowiada za materiał reklamowy od A do Z. W Warszawie powstał scenariusz do trailera oraz wszystkie assety. W naszym kraju nagrano występy kaskaderskie, a także zrealizowano animację, rendering scen i dźwięk. Warto dodać, że podczas prac nad warstwą dźwiękową Platige Image współpracowało z Alexeyem Omelchukiem - kompozytorem muzyki do gry Metro Exodus.

REKLAMA

Scenarzystą oraz reżyserem zwiastuna jest Tomek Suwalski. Materiał reklamowy pokazuje Artema, którego widzimy w wielu lokacjach z nowej gry. Wśród miejsc jakie zobaczymy w Metro Exodus jest między innymi pokryta mgłą Wołga, skąpane w śniegu miasteczko oraz radioaktywna pustynia. Spoiwem rozmaitych lokacji będzie kolej, stanowiąca dla gracza zarówno środek transportu, jak również mobilną bazę wypadową.

Premiera Metro Exodus odbędzie się 15 lutego 2019 r. Gra zadebiutuje na PC, PS4 oraz XONE. Posiadacze Xboksów otrzymają darmową grę Metro 2033 Redux, jeżeli zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA