REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Polska strategia od 11 bit studios z nowym dodatkiem. Frostpunk: Opowieść wigilijna jest już dostępny

11 bit studios przygotowało świąteczną niespodziankę dla fanów gry Frostpunk. Strategia otrzymała nowy, świąteczny dodatek zatytułowany Opowieść wigilijna.

18.12.2018
17:59
Frostpunk: Opowieść wigilijna - polska strategia 11 bit studios z nowym DLC
REKLAMA
REKLAMA

Frostpunk to wydana na początku tego roku strategia, w której gracz kontroluje jedną z ostatnich kolonii ludzkości po nadejściu kolejnej epoki lodowcowej. Nowa na komputery osobiste od 11 bit studios, czyli twórców serii Anomaly i bardzo ciepło przyjętego przez graczy i krytyków This War of Mine, jest od tego czasu cały czas rozwijana.

Informację o tym, że Frostpunk będzie rozwijany po premierze, studio podało już zaraz po debiucie gry. Po kilku mniejszych i większych patchach przyszła kolej na aktualizację, która dodała tryb Endless Mode. Gracze mogą wybrać jedną z dwóch wersji tego trybu o nazwach Serenity (by w spokoju budować miasto) i Endurance (będący znacznie większym wyzwaniem).

frostpunk: opowieść wigilijna dodatek dlc święta 2018 11 bit studios class="wp-image-859193"

Opowieść wigilijna w grze Frostpunk - 11 bit studios zapowiada kolejny dodatek.

11 bit studios chce tym samym zwrócić uwagę na podobieństwa wzorowanego na wiktoriańskiej Anglii świata przedstawionego w grze Frostpunk do tego, o którym pisał Charles Dickens. DLC dzieli zresztą nazwę z jego najpopularniejszą historią, która po raz pierwszy ukazała się w druku w 1843 roku.

frostpunk: opowieść wigilijna dodatek dlc święta 2018 11 bit studios class="wp-image-859196"

W ramach nowego DLC do Frostpunka przywódca ocalałych dostanie kolejne zadanie do zrealizowania.

REKLAMA

Stawia to gracza przed kolejnymi trudnymi i nieoczywistymi wyborami moralnymi. W mieście będzie można też zbudować zupełnie nowy budynek o świątecznym charakterze.

Frostpunk: Opowieść wigilijna mogą pobierać już wszyscy gracze, którzy mają dostęp do podstawowej wersji gry na komputery osobiste. Aktualizacja jest bezpłatna.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA