REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Black Friday 2018: Najlepsze promocje na najlepsze słuchawki i głośniki Bluetooth

Podobnie jak w ubiegłym roku, również i w ten Czarny Piątek miłośnicy dobrych brzmień nie są rozpieszczani przez sklepy. Słuchawki bezprzewodowe w promocji, a także głośniki, można jednak kupić, jeśli tylko pogodzimy się z faktem, że nie ma ich wiele.

23.11.2018
10:42
Black Friday 2018: najlepsze promocje na słuchawki i głośniki Bluetooth
REKLAMA
REKLAMA

Nie wiem, czy to pamięć zawodzi, czy faktycznie w tym roku sklepy nie poszalały z Black Friday. Promocji jest tyle, co kot napłakał, a te, które są, trzeba weryfikować po trzy razy, żeby nie dać się złapać na pseudo-obniżkę.

Wertując oferty udało mi się jednak znaleźć kilka perełek, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Oto one.

Black Friday 2018: najlepsze promocje na słuchawki bezprzewodowe.

Bezsprzecznie najlepszą promocję w kategorii bezprzewodowego audio przygotowało Sony. Od 19 do 25 listopada możemy nabyć rewelacyjne słuchawki Sony WH-1000MX2, przecenione z 1399 zł na 999 zł.

Za te pieniądze nie da się kupić lepszych słuchawek z aktywną redukcją hałasu i choć na rynku jest już następca tego modelu, to ubiegłoroczne słuchawki Sony nadal biją na głowę większość konkurencji. Zwłaszcza za 999 zł.

Słuchawki Sony WH-1000MX2 możemy nabyć w promocji w Sony Center lub sklepach partnerów.

Trzymając się Sony, znakomicie grający model MDR-XB950B1 możemy dziś nabyć w MediaMarkt za 399 zł. Nie mają one co prawda aktywnej redukcji hałasu, ale za te pieniądze trudno znaleźć drugie tak dobrze grające słuchawki Bluetooth.

Poza tym standardowo, najlepsze promocje znajdziemy na Amazon.de.

  • Znakomite słuchawki Jabra Elite 65t, których osobiście używam każdego dnia i które gorąco polecam, są dziś przecenione z 169,99 na 99,99 euro. Po stokroć warto!
  • Jeśli chodzi o prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z półki premium, dziś B&O Beoplay B8 zostały przecenione z 299,99 na 229,99 euro.
  • Jedne z najlepszych budżetowych słuchawek nausznych z aktywną redukcją hałasu, Sennheisery HD 4.50 BTNC, przeceniono ze 199,99 na 99,99 euro.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu wspomniane wyżej Sony nie spełniają waszych oczekiwań, to druga najlepsza opcja – Sennheisery PXC 550 – jest dziś przeceniona z 399 na 259,95 euro.
  • A w promocji z 99 na 73,90 euro dostaniemy dziś kapitalne bezprzewodowe pchełki, Sennheiser CX 6.00 BT. Za te pieniądze trudno o lepsze słuchawki dokanałowe Bluetooth.

Black Friday 2018: najlepsze promocje na głośniki Bluetooth.

Jeśli ktoś myślał, że w słuchawkach jest posucha, to mam złą wiadomość – dobrych promocji na głośniki Bluetooth jest jeszcze mniej.

Tym niemniej, gdyby ktoś szukał świetnych głośników do komputera czy do salonu, będących jednocześnie głośnikami Bluetooth, to w sklepie x-kom możemy dziś nabyć kapitalny model Edifier R1280DB za 399 zł. Przez wiele lat używałem tych głośników w wersji bez łączności BT i serdecznie polecam.

Bardzo dobrą promocję na testowany ostatnio przez Krzyśka Basela głośnik Sony SRS-XB31 znajdziemy na Allegro. Dziś zamiast ponad 500 zł zapłacimy za niego zaledwie 419 zł.

A jeśli interesuje nas coś nietuzinkowego, to w sklepie Top HiFi możemy dziś nabyć w znacznie niższych cenach głośniki firmy House of Marley, które nie tylko świetnie grają, ale też wyróżniają się wyglądem na tle innych urządzeń tego typu.

A co ze słuchawkami przewodowymi?

REKLAMA

Niestety, nie znalazłem ani jednej oferty, którą mógłbym z czystym sumieniem polecić, choć jeśli ktoś poluje na dobrej jakości słuchawki z przewodem, może przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania Top HiFi. Żadna z promocji nie urywa co prawda tylnej części ciała, ale kilka złotówek tu i ówdzie udało się „urwać” z ceny.

Więcej świetnych promocji na Black Friday 2018 znajdziecie w naszym liveblogu – listę aktualizujemy na bieżąco!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA