ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small

Szczególne 40. urodziny. Marantz świętuje je prezentując odtwarzacz SA-KI Ruby

Lokowanie produktu: Audio Video Show

To już 40 lat współpracy pomiędzy Marantzem a Kenem Ishiwatą. Ten legendarny producent sprzętu audio obchodzi jubileusz na Audio Video Show 2018, prezentując dwa unikalne sprzęty.

17.11.2018 15.01
audio video show 2018 marantz

Tymi urodzinowymi sprzętami są odtwarzacz SACD/CD o nazwie SA-KI Ruby oraz towarzyszący mu wzmacniacz PM-KI Ruby. Nie będzie to sprzęt łatwy do kupienia i jest przeznaczony raczej dla kolekcjonerów: ich dostępność została ograniczona do 1000 sztuk na całym świecie. Wartość podnosi też unikalny, wygrawerowany laserowo autograf Kena Ishiwaty oraz osadzony na szczycie rubin – stąd nazwa obu produktów.

Nie są to jednak rebrandowane, typowe sprzęty Marantza. Oba zostały zbudowane od podstaw. Odtwarzają płyty SACD i CD w najwyższym standardzie, ale też SA-KI Ruby oferuje wiele wejść cyfrowych, w tym port USB dla wygodnego podłączenia do komputera. Urządzenie przetwarza również dźwięk cyfrowy wykorzystując opatentowaną, jednobitową technikę Marantz Musical Mastering oraz konwersję do wyjścia analogowego MMM-Conversion.

A co ze wzmacniaczem Matantza? Całości można posłuchać na Audio Video Show 2018.

Wzmacniacz PM-KI Ruby jest konstrukcją w pełni analogową. Dysponuje sekcją przedwzmacniacza o wysokiej rozdzielczości, wykorzystującą opatentowany mechanizm HDAM oraz sekcją wzmacniacza o zmiennej mocy 100 W na kanał, znanej ze wzmacniacza PM-10. Wzmacniacz dysponuje dużą liczbą wejść liniowych. Wyposażony też został w układ Marantz Musical Premium Phono EQ o niskim poziomie szumu, obsługującym wkładki MC oraz MM dla zapewnienia kompatybilności ze współczesnymi gramofonami. Całość prezentuje się imponująco i brzmi perfekcyjnie.

audio video show 2018 marantz class="wp-image-840488"

Zachęcam, by samemu się o tym przekonać. Na stoisku firmy dostępne są też inne sprzęty audio, które warto sprawdzić - w tym rewelacyjny odtwarzacz ND8006 z towarzyszącym mu wzmacniaczem PM8006.

Audio Video Show 2018 potrwają do niedzieli. Warto je odwiedzić!

Audio Video Show 2018 to największe w Polsce i drugie co do wielkości targi sprzętu RTV w Europie. Pojawiło się na nim blisko 200 wystawców i ponad 500 marek. Targi odbywają się na terenie PGE Narodowego oraz hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze