REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Allegro Smart znosi limity paczek i wprowadza nowy abonament. W sam raz na grudzień

Nie tak dawno Allegro wprowadziło usługę Allegro Smart, a ta już się zmienia i to na korzyść klientów. Dziś firma zniosła limity przesyłek i wprowadziła nowy, bardzo obiecujący, abonament. 

05.11.2018
15:41
Nowowści w Allegro Smart jak działa abonament
REKLAMA
106 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Użytkownicy polubili Allegro Smart. W pierwszym tygodniu od startu usługi 100 tys. klientów zamówiło w niej 850 tys. produktów. A przecież, żeby skorzystać z dobrodziejstw nowego abonamentu, trzeba było przywiązać się do usługi na co najmniej pół roku. Teraz takie zobowiązanie nie będzie już potrzebne. To, czy abonament nam się opłaca, będzie można sprawdzić, płacąc z góry tylko za miesiąc. A to tylko jedna z dobrych zmian wprowadzonych przez Allegro.

Limit? Jaki limit. W Allegro Smart można już zamawiać paczki do oporu.

Do tej pory w ramach Allegro Smart można było odbierać paczki najwyżej raz dziennie. Jeśli wykupiło się abonament na cały rok, można było z niego skorzystać 365 razy. Jeśli na pół roku, dostawało się limit zaledwie 180 przesyłek. Od dziś nawet takie ograniczenia nie będą obowiązywać. Jeśli chcemy zamawiać w ramach usługi paczki trzy razy dziennie przez cały rok, nie powstrzyma nas nic poza debetem na koncie.

Jeszcze bardziej cieszy mnie to, że Allegro otworzyło się na osoby, które niekoniecznie chcą się od razu wiązać na długie miesiące usługą. Nowy abonament za 8,99 zł pozwala na korzystanie z dobrodziejstw Smart przez miesiąc. To idealna opcja dla tych, dla których gorący sezon zakupowy trwa nieco krócej niż cały rok.

Cała idea Allegro Smart opiera się na opłacaniu dostawy w ramach abonamentu. Haczyk polega na tym, że nasz zakup musi spełnić szereg wymogów, żeby łapać się na darmową przesyłkę. Po pierwsze jego koszt musi wynosić minimum 40 zł, po drugie musi zostać dokonany u jednego ze sprzedających kwalifikujących się do programu. Niestety w tej beczce miodu jest też łyżka dziegciu. W ramach Allegro Smart nie można zamówić paczki kurierem. Można jedynie skorzystać z jednego z paczkomatów lub punktów odbioru takich jak Żabka, placówka Poczty Polskiej czy kiosk Ruchu.

Polacy coraz chętniej i coraz częściej korzystają z internetu, aby zrobić zakupy, a Allegro wie, jak na tym skorzystać. W ciągu dwóch miesięcy od uruchomienia usługi skorzystało z niej kilkaset tysięcy klientów. Biorąc pod uwagę zbliżający się grudzień, a wraz z nim Mikołajki, święta i Nowy Rok, opcja miesięczna abonamentu wygląda wyjątkowo kusząco.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA