REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Konferencja Apple: premiera nowych iPadów Pro – liveblog Spider’s Web

Po raz ostatni w tym roku Tim Cook zaprasza na Apple Special Event. Konferencja startuje dziś o godzinie 15. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania nowości Apple'a.

30.10.2018
12:12
Nowy iPad Pro - konferencja Apple
REKLAMA
REKLAMA

Godzina 15 czasu środkowoeuropejskiego - nieco dziwna pora, prawda? Przyzwyczailiśmy się, że konferencje Apple'a najczęściej startują o godzinie 19. Tymczasem wszystko się zgadza i Apple Special Event rozpocznie się, jak to bywało w przeszłości, o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Tym razem jednak Tim Cook wyznaczył miejsce konferencji na Wschodnim Wybrzeżu, konkretnie na Brooklynie. Stąd różnica czasu z naszej perspektywy.

Premiera iPadów - gdzie oglądać?

Apple Special Event będzie transmitowany na stronie Apple'a. Będą mogli go zobaczyć posiadacze iPhone'ów, iPadów, Maców, ale również użytkownicy Windowsa 10 korzystający z przeglądarek Edge, Chrome i Firefox. Początek o godzinie 15 naszego czasu.

Konferencja Apple class="wp-image-830453"

Nowy iPad Pro? Co zobaczymy na dzisiejszej konferencji Apple'a?

Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością możemy założyć, że dziś zobaczymy iPada Pro  z Face ID i znacznie cieńszymi ramkami. Ślady tego urządzenia w kodzie iOS-a deweloperzy znajdują od miesięcy. Świadczyć ma o nim m.in. np. schemat przedstawiający tablet.

Wraz z nowym iPadem zostaną prawdopodobnie pokazane akcesoria do niego: być może Apple Pencil 2 z ładowaniem indukcyjnym i klawiatury Smart Keyboard.

Nowy iPad Pro to zapewne tylko jedna z nowości - co jeszcze zobaczymy na konferencji Apple'a?

Na liście bardzo prawdopodobnych premier można umieścić iOS-a 12.1, ale to nie na niego czekają fani sprzętu amerykańskiego producenta. Od miesięcy przebąkuje się o następcy MacBooka Air. Wielu użytkowników czeka na kolejną wersję AirPodsów, czyli bezprzewodowych słuchawek. Być może pojawi się nowa wersja głośnika HomePod. Prawdziwą bombą byłaby premiera usługi VOD Apple'a.

Teoretycznie nie powinniśmy za to liczyć za to na odświeżonego Maca Pro, który miałby zadebiutować dopiero w przyszłym roku. Wątpliwe jest również pojawienie się następcy Maca Mini.

Oglądajcie i komentujecie z nami konferencję Apple'a.

REKLAMA

Jak zwykle zapraszamy na liveblog Spider’s Web, gdzie będziemy na żywo komentować nowości zaprezentowane za oceanem. Na naszym blogu przeczytacie też teksty o wszystkich produktach i rozwiązaniach pokazanych przez Apple'a.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA