1. SPIDER'S WEB
 2. Tech
 3. Gry

Dobre gry na PS4 za półdarmo. Humble Bundle przygotowało paczkę gier dla konsolowców

Humble Bundle jest atrakcją przeznaczoną głównie dla posiadaczy PC, ale dzięki THQ stopniowo otwiera się także na PlayStation 4.

Humble Bundle PS4 to konsolowe gry THQ za półdarmo. Jest kilka perełek

Tegoroczne Halloween pełne jest atrakcji dla graczy. Sony podzieliło się z nami pierwszym zwiastunem remake'u MediEvil, Steam z GOG-iem zorganizowali świetne wyprzedaże, a THQ wraz z Humble Bundle przygotowało ofertę dla posiadaczy ostatniej konsoli Sony.

Tym razem pakiet gier na PS4 dostępny jest również w Polsce.

Nie jest to takie oczywiste, bo pierwszy Humble Bundle z tytułami na PS4 - również zorganizowany z THQ - miał blokadę regionalną wykluczającą Polaków z oferty. Tym razem na szczęście możemy skorzystać z promocji.

W ramach nowego Humble Bundle THQ, płacąc zaledwie dolara, możemy dostać następujące tytuły:

 • Lock's Quest
 • Giana Sisters: Twisted Dreams - Director's Cut

Nie są to może najpopularniejsze gry na świecie, ale to nie koniec. Trochę ciekawiej robi się, jeśli zapłacimy średnią wszystkich wpłat, która wynosi aktualnie nieco ponad czterdzieści złotych. Wtedy do powyższych tytułów dołączają:

 • This is the Police
 • Red Faction II
 • Destroy All Humans! 2
 • Black Mirror
 • The Dwarves

This is the Police to bardzo dobra gra przygodowa o życiu policjanta. Destroy All Humans! 2 i Red Faction 2 to z kolei stare, ale jednak dobre strzelanki, każda w innym klimacie. RPG The Dwarves może i nie powala jakością, chwalone jest jednak za swój scenariusz. Prawdziwie kiepskie jest natomiast Black Mirror, będące zeszłorocznym, nieudanym rebootem serii przygodówek point and click o tym samym tytule.

This is the Police

Sami widzicie, że pakiet jest bardzo nierówny. Jeśli jednak dorzucić jeszcze dychę i łącznie zapłacić pięćdziesiąt parę złotych, dostajemy dodatkowo:

 • Titan Quest
 • Darksiders Warmastered Edition
 • Sine Mora EX
 • Battle Chasers: Nightwar

I to właśnie wtedy robi się naprawdę ciekawie, bo wszystkie te gry są najzwyczajniej w świecie dobre. Titan Quest to udany klon Diablo w klimatach mitologii greckiej. Darksiders jest solidnym slasherem z Jeźdźcem Apokalipsy w roli głównej. Sine Mora EX pozwala wyżyć się w strzelaniu i oferuje przy okazji interesującą historię. Battle Chasers: Nightwar to natomaist zeszłoroczne, bardzo dobre jRPG, w którym oprawę wykonał znany komiksiarz Joe Madureira. A kiedy dodać do tego udane rodzynki z pozostałych progów...

Otrzymujemy garść dobrych gier na PS4 za nieco ponad 50 zł.

Ten Humble Bundle jest również niezłą prognozą dla posiadaczy konsol. Skoro THQ przygotowało już drugą taką ofertę, być może wkrótce coraz więcej konsolowych wydawców zdecyduje się na współpracę z Humble Bundle. Nie muszą to być od razu najświeższe hity, ale nawet kilkuletnie gry niezależne mogłyby być super, gdyby postawić na jakość produkcji. Warto też pamiętać, że w Humble Bundle sami decydujemy, jaka część wpłacanej sumy trafia do twórców gry, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne.