REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Horror portfela na Steamie i GOG-u. Ruszają świetne halloweenowe wyprzedaże

Resident Evil VII za 80,60 zł, Little Nightmares za 25,69 zł... Wśród nowych promocji każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie fan horrorów.

30.10.2018
13:09
Wyprzedaż Steam
REKLAMA
REKLAMA

W momentach takich jak ten zawsze przypominam sobie, jak dobrze jest być graczem w naszych czasach. Gry praktycznie leżą nam pod nogami, a w najróżniejszych usługach i szerokim zakresie cenowym każdy powinien znaleźć coś dla siebie. A potem jeszcze nadchodzi Halloween i pojawiają się wyprzedaże, i człowiek już w ogóle nie wie, w co ręce włożyć.

W Polsce kultura świętowania Halloween ciągle zaledwie raczkuje. U nas zawsze jednak bardziej wszyscy święci, znicze i groby, a jeśli słodycze, to tylko wata cukrowa przed cmentarzem. Nie oznacza to jednak, że nie możemy poświętować z resztą świata fajnymi zakupami. Zarówno Steam, jak i GOG przygotowali bowiem bogatą ofertę promocji z okazji święta wampirzych kłów i twarzy w dyniach.

 class="wp-image-830522"
Darkest Dungeon

Skupmy się najpierw na tym pierwszym. Steam podzielił swoją wyprzedaż na różne rodzaje horrorów. Mamy zatem horrory VR, horrory free-to-play, wampiryczne, zombie... W najlepiej sprzedających się grach figuruje aktualnie choćby Dead by Daylight za 35,99 zł, Darkest Dungeon za 26,99 zł czy Dying Light za 39,99 zł.

Inny polski tytuł, Layers of Fear, można wyrwać za 17,99 zł.

To świetna gra, a ostatnio zapowiedziano nawet jej sequel. Wyprzedaż Steama nie ogranicza się też tylko do horrorów - przemycone jest wiele innych gier, m.in. fantastyczne Rocket League i Night in The Woods po 43,19 zł. Albo kultowe, zremasterowane Grim Fandango za 13,49 zł. Zresztą, co ja wam będę gadał - tego jak zwykle jest naprawdę dużo i jeśli ktoś gra na PC, to będzie zadowolony.

 class="wp-image-830531"
Ori and the Blind Forest

Tymczasem GOG nie zamierza być gorszy i również rozpieszcza graczy dobrymi cenami.

REKLAMA

Tutaj nie ma nawet sugestii gatunkowego rygoru i w halloweenowej wyprzedaży "Cukierek albo psikus" znajdziemy zarówno doskonałe, mroczne Oxenfree za 18,79 zł, jak i baśniowe Ori and the Blind Forest za 34,99 zł czy obyczajowy Firewatch za 29,99 zł. Fani horrorów powinni też zwrócić uwagę na polski, niezależny Darkwood (29,89 zł), w którym zwiedzamy miejsca inspirowane polskimi wsiami. Wśród ofert znalazło się nawet miejsce na 15 proc. zniżki na pre-ordera wypełnionego nostalgią Larry: Wet Dreams Don't Dry.

Wyprzedaż na Steamie potrwa do 1 listopada. Z kolei na GOG-u portfele można zabijać do 5 listopada. Smacznego.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA