Sprzęt  / News

iPhone XS i XS Max dostępne w przedsprzedaży. Sprawdziliśmy gdzie i za ile można kupić nowe telefony Apple'a

298 interakcji
dołącz do dyskusji

Rusza przedsprzedaż iPhone'a XS i iPhone'a XS Max. Najnowsze smartfony kupimy u autoryzowanych dystrybutorów i operatorów komórkowych. Niejasna jest za to kwestia wcześniejszych zamówień na stronie Apple'a.

iPhone'a XS i XS Max w przedsprzedaży.

Oficjalny cennik iPhone'ów, obowiązujący na stronach Apple znamy od dnia prezentacji. iPhone XS w wersji 64 GB kosztuje 4979 zł, za 256 GB zapłacimy 5729 zł. 512 GB wyceniono na 6719 zł. Z kolei większy iPhone XS Max w najniższym wariancie kosztuje 5479 zł, 256 GB to koszt 6229 zł, a 512 GB - 7219 zł. Obie wersje: XS i XS Max dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: srebrnym, gwiezdnej szarości i złotym.

W ubiegłym roku iPhone'y X można było zamawiać na stronie Apple'a od godziny 8:01. W tym roku widzimy jedynie informacje o dostępności od 28 września. W chwili pisania tego tekstu, Apple nie umożliwiał wcześniejszego zamówienia przez własną witrynę czy aplikację Apple Store.

iPhone XS i XS Max - przedsprzedaż w T-Mobile

Klienci, którzy zdecydują się na zamówienie jednego z dwóch nowych modeli iPhone'a od T-Mobile mogą liczyć na przesyłkę w dniu 28 września. O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem. iPhone XS i XS Max dostępne są na razie dla użytkowników abonamentu T-Mobile - Bez limitu lub w ofercie biznesowej, w której właściciele firm mogą po prostu kupić nową zabawkę na raty. Zacznijmy od abonamentu:

T-Mobile - Bez limitu, 24 raty

T-Mobile - Bez limitu, 36 rat

Klienci biznesowi mają z kolei dwie opcje. Nowi i przedłużający umowę klienci zainteresowani ofertą dla firm mogą zdecydować się albo na ofertę Magenta Biznes i cieszyć się XS-em za 9 zł (do tego doliczyć trzeba też abonament w wysokości 180 zł/mies. przez 24 miesiące) albo pominąć kompletnie abonament i zdecydować się na zakup ratalny od T-Mobile. Szczegóły tej oferty znajdziecie tutaj.

iPhone XS i XS Max - przedsprzedaż w Play.

Przedsprzedaż ogłosił również fioletowy operator. iPhone XS i XS Max będzie dostępny w ofertach abonamentowych, Formule Mix i przy przedłużeniu umowy.

Cena urządzenia bez abonamentu:

Jeśli chodzi o ofertę abonamentową, to wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

iPhone XS i XS Max - przedsprzedaż w sklepach internetowych

Preordery ruszyły już w Cortlandzie, iDream i X-Kom. Jak zapewne się domyślacie, ceny w obu miejscach są identyczne. W X-Komie można składać dodatkowo zamówienia na nową generację zegarków Apple.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst