REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Bądźcie gotowi. Wiemy już, o której godzinie rozpocznie się walka o iPhone’a X w Polsce

Jeśli zamierzasz być jednym z pierwszych posiadaczy iPhone’a X w Polsce, musisz być szybki. Wiemy, o której godzinie rozpocznie się walka o pierwszeństwo posiadania.

Wiemy już, o której godzinie rozpocznie się walka o iPhone’a X w Polsce
REKLAMA
110 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

W ubiegłych latach zakup iPhone’a w dniu premiery nie był łatwym zdaniem dla Polaka. Trzeba było zdążyć z zamówieniem przedpremierowym, a następnie udać się do Apple Store po odbiór sprzętu.

Problem polegał na tym, że nawet przy poprawnej rezerwacji nikt nie gwarantował, że smartfon będzie czekał w sklepie. Liczyła się kolejność odbioru, dlatego kolejki przed sklepami były tak długie. Do tego w Polsce nie ma ani jednego oficjalnego sklepu Apple’a, dlatego największych fanów Apple czekała podróż do Niemiec.

W tym roku sytuacja się zmieniła, ponieważ iPhone X już w pierwszym rzucie trafi do Polski.

Batalia o iPhone’a X rozpocznie się 27 października o godzinie 8:01.

Fani Apple już od kilku dni wiedzieli, że przedsprzedaż iPhone’a X ruszy 27 października. Teraz do tej informacji dołączyła też godzina. Na szczęście nie będzie trzeba odświeżać strony w środku nocy. Okienko z zamówieniami ruszy na stronie Apple o godzinie 8:01.

Nie ma wątpliwości, że liczba smartfonów będzie ograniczona, więc przyda się poranna kawa, która pobudzi refleks. Mimo ceny smartfona, chętnych na pewno będzie wielu.

Niebieski przycisk u dołu będzie aktywny 27.10 o godzinie 8:01.

Pierwsza tura dostaw odbędzie się 3 listopada. To właśnie wtedy kurier z iPhone’em X zapuka do drzwi tych osób, które złożyły zamówienie jako pierwsze. Jeśli spóźnisz się z zamówieniem o kwadrans, bardzo możliwe, że dostaniesz iPhone’a X dopiero w 2018 roku.

REKLAMA

Ceny iPhone’a X w Polsce zaczynają się od 4979 zł.

Tyle trzeba zapłacić za smartfona z pamięcią o pojemności 64 GB. Wariant z pojemnością 256 GB kosztuje aż 5729 zł. Dostępne kolory to srebrny i gwiezdna szarość. Więcej o iPhonie X dowiesz się z naszych tekstów.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA