REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

iPhone XS, iPhone XS Max oraz iPhone XR - poznaliśmy polskie ceny nowych smartfonów Apple

12.09.2018
20:57
iPhone XS, iPhone XS Max oraz iPhone XR - poznaliśmy ceny nowych smartfonów
REKLAMA

Apple zaprezentował dzisiaj nowe iPhone’y. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami do oferty wchodzą iPhone XS, iPhone XS Max oraz pozycjonowany niżej iPhone XR. Poznaliśmy już oficjalne ceny nowych modeli.

REKLAMA

Apple oficjalnie ujawnił, ile będą kosztować nowe iPhone’y. Co tu dużo mówić, nie jest tanio, ale Apple już nas do tego przyzwyczaił.

Ile kosztują iPhone XS, iPhone Xs Max oraz iPhone XR?

iPhone XS z 5,8-calowym wyświetlaczem OLED będzie dostępny w wariantach o pojemności 64 GB, 256 GB oraz 512 GB w cenach zaczynających się od 4979 zł. Wersja Max z 6,5-calowym ekranem OLED również będzie dostępny w tych samych wariantach pojemnościowych. Jej cena będzie jednak wyższa i wyniesie 5479 zł. Z kolei najdroższy iPhone Xs Max 512 GB kosztuje aż 7219 zł.

 class="wp-image-803212"

Oba smartfony zastępujące iPhone’a X będą sprzedawane w srebrnej, czarnej i złotej wersji kolorystycznej. Ta ostatnia nie była dostępna w przypadku zeszłorocznego iPhone’a X, więc jeżeli chcecie, by każdy wiedział, że macie nowy smartfon, powinniście kupić model w kolorze złotym lub srebrnym. Dla wielu osób jest to bardzo istotny aspekt.

 class="wp-image-803215"

Oprócz tego Apple zaprezentował tańszego iPhone’a XR, który jest wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz IPS. Ten model będzie dostępny w wariantach o pojemności 64, 128 oraz 256 GB. Jego cena wyniesie 3729 zł. Sprzęt ten jest przeznaczony dla osób, które nie chcą wydawać ogromnych sum na swój smartfon, ale chcą mieć najnowszy model ze stajni Apple. Oczywiście jeżeli ktoś nie uważa ponad 3700 zł przeznaczonych na telefon za ogromną sumę, co może być dyskusyjne.

 class="wp-image-803209"

Kiedy będzie można kupić nowe iPhone'y?

REKLAMA

Od 21 września będzie można składać zamówienia na nowe modele Xs oraz Xs Max, zaś 28 września będzie można odebrać zamówione wcześniej iPhone’y w sklepach. Tańszy model iPhone XR trafi do przedsprzedaży nieco później, bo 19 października, a do sprzedaży w 26 października.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA