REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Fani Xiaomi, zaznaczcie ten dzień w kalendarzu - otwarcie pierwszego salonu Xiaomi we Wrocławiu

Po Warszawie i Krakowie przyszedł czas na Wrocław. Nowy salon marki Xiaomi zostanie otwarty jeszcze w lipcu.

13.07.2018
16:11
Nowy salon Xiaomi Mi Store pojawi się we Wrocławiu
REKLAMA
REKLAMA

Salon Xiaomi we Wrocławiu pojawi się w Pasażu Grunwaldzkim, na poziomie 0. W dniu otwarcia klienci mogą liczyć na promocje sprzętów Xiaomi. Nie wiemy jednak, czy będą one tak samo atrakcyjne, jak miało to miejsce np. w Krakowie.

Xiaomi Mi Store zostanie otwarty we Wrocławiu 21 lipca o godzinie 11:00

xiaomi-mi-store-wroclaw class="wp-image-768385"

Warto zarezerwować sobie tą datę w kalendarzu. Podejrzewam bowiem, że tego dnia sprzęty chińskiego producenta będą oferowane w bardzo dobrych cenach. Samo otwarcie salonu może też być ciekawym wydarzeniem dla fanów marki Xiaomi.

REKLAMA

Nie sposób też nie zauważyć, że ten chiński producent ma coraz mocniejszą pozycję w naszym kraju. Polacy cenią sobie produkty marki Xiaomi za ich niewygórowane ceny i niezłe możliwości. Na pewno zresztą ktoś będzie próbował udowodnić to w komentarzach pod tym tekstem.

Wydaje mi się, że Xiaomi jest na dobrej drodze, żeby zagrozić takim producentom sprzętu jak Samsung czy Huawei. Jeśli chodzi zresztą o tańsze smartfony, ten chiński producent już teraz stanowi zagrożenie dla wyżej wymienionych marek. Sam stałem się użytkownikiem laptopa Xiaomi Mi Air 12 i od zeszłego roku służy mi on dzielnie na wszystkich wyjazdach. Co prawda trochę rzeczy już zdążyło się w nim popsuć, jednak za tak niską cenę nadal jestem z niego zadowolony.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA