REKLAMA

Pierwszy salon Xiaomi w Warszawie ruszy już w maju. Znamy lokalizację

Wiemy, gdzie ulokowany zostanie pierwszy pełnoprawny salon Xiaomi w Warszawie. Nowy salon znajdzie się w miejscu znanym dla fanów marki i zostanie otwarty za mniej niż miesiąc.

18.04.2018 11.14
Pierwszy salon Xiaomi w Warszawie ruszy już w maju. Znamy lokalizację
REKLAMA
REKLAMA

Udało się nam dowiedzieć, że ABC Data, pierwszy oficjalny dystrybutor urządzeń Xiaomi w Polsce, otworzy salon Mi Store w centrum handlowym Arkadia. ABC Data podaje wyłącznie, że będzie znajdował się on na parterze.

Gdzie dokładnie znajdzie się salon Xiaomi w Warszawie?

Na szczęście jeden z pracowników Centrum Handlowego, prywatnie stały czytelnik Spider’s Web, zdradził nam, że nowy sklep pojawi się naprzeciwko salonu Samsung Brand Store. Jest to możliwe, ponieważ właśnie naprzeciw salonu Samsunga znajduje się wolny lokal i prawdopodobnie jest to jedyny pustostan na tym poziomie.

Chińczycy najwyraźniej nie boją się nawet lidera polskiego rynku smartfonów i zamierzają walczyć o jego klientów.

Lokalizacja salonu może wydawać się dziwna, ponieważ ABC Data już otworzyła lokal Xiaomi w Arkadii. Nie był to jednak pełnoprawny salon, a tylko wyspa z bardzo ograniczoną liczbą produktów. Powstanie Mi Store powoduje zamknięcie wyspy i przeniesienie dotychczasowych pracowników do nowego salonu Xiaomi.

Kiedy Xiaomi Mi Store w Warszawie zostanie otwarty?

REKLAMA

Już niebawem, bo 12.05.2018 r. Po otwarciu krakowskiego Mi Store można spodziewać się, że będzie to wydarzenie przeprowadzone z ogromną pompą. Nikt tego oficjalnie nie potwierdził, ale po otwarciu salonu w Krakowie (prowadzonego przed drugiego dystrybutora, firmę Ingram Micro) spodziewam się ogromnych promocji, tłumów fanów zgromadzonych w salonie oraz przed nim.

Dodatkowo mogę obiecać, że Spider's Web będzie obecne na tym otwarciu i będzie je relacjonować. Do zobaczenia!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA