REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Smartfony i gadżety Xiaomi będą w śmiesznych cenach - lista promocji na otwarcie pierwszego salonu w Polsce

Już za tydzień, 24 marca 2018 r., w Krakowie zostanie otwarty pierwszy salon Xiaomi w Polsce. Z tej okazji dystrybutor przygotował wiele ciekawych promocji, które mogą wywołać ogromne poruszenie wśród łowców okazji.

16.03.2018
18:57
Mi Mix 2s notch salon Xiaomi
REKLAMA
REKLAMA

Salon Xiaomi będzie znajdował się na drugim piętrze C.H. Serenada, w lokalu nr 212, naprzeciwko sklepu Platinet. Nie jest to jednak pierwszy stacjonarny punkt sprzedaży produktów Xiaomi, ponieważ od 2017 roku w C.H. Arkadia funkcjonuje wyspa Mi Zone, gdzie można kupić produkty Xiaomi. Nie można jej jednak nazwać salonem z prawdziwego zdarzenia.

Jakie promocje przygotował pierwszy polski salon Xiaomi?

Pierwsze 20 egzemplarzy Xiaomi Redmi 4X zostanie sprzedanych w cenie 49 zł, zaś 100 sztuk Xiaomi Mi A1 po 499 zł. Dodatkowo 100 sztuk odświeżaczy powietrza Xiaomi Mi Purifier 2 będzie dostępnych w cenie 399 zł, zaś 100 zestawów słuchawek Mi In-Ear Basic za 10 zł - wylicza na Twitterze PanGadzetPL.

 class="wp-image-700503"
REKLAMA

Jestem pewien, że ta oferta skusi wielu klientów.

Czy czekają nas kolejki telefoniarzy ustawiających się od rana pod sklepem? A może ktoś będzie koczował pod salonem już w nocy? Jestem tego bardzo ciekaw, ponieważ wszelkie przepychanki wywołane promocjami w dyskontach budzą śmiech młodych ludzi. Może okazać się, że ich optyka się zmieni, gdy będą mieli okazję stanąć do walki o ulubione gadżety.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA