REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Oto aktualnie najlepsze aplikacje i gry na Androida - Google przygotował zestawienie na nowy kwartał

Android Excellence to lista, na której znajdują się najlepsze aplikacje działające na oprogramowaniu z zielonym robotem. Google cyklicznie ją uzupełnia. Właśnie ukazały się rekomendację na najbliższy kwartał.  

04.07.2018
18:12
Oto najlepsze aplikacje i gry na Androida - zestawienie wg Google
REKLAMA
REKLAMA

Wybierając aplikacje do listy Android Excellence, Google bierze pod uwagę to jak wyglądają, jak się ich używa, czy zostały dobrze zaprojektowane, napisane i zoptymalizowane. Jednym słowem, czy są godne polecenia i czy Google może ręczyć za ich jakość.

Zaczyna się trzeci kwartał roku i na ten czas Google proponuje zapoznanie się z wyróżnionymi aplikacjami. Są podzielone na dwie kategorie — ogólnie aplikacji i gier.

Najlepsze aplikacje na Androida

Na listę dostało 14 się aplikacji. Być może to wpływ zbliżających się wakacji, ale aż trzy z nich służą do nauki języków. Oto pełna lista tych dostępnych w Polsce:

Beelinguapp - Kojarzycie dwujęzyczne książki? Na jednej stronie jest tekst na przykład po polsku, na drugiej po angielsku. Ta aplikacja korzysta z tego samego pomysłu, ale dodatkowo oferuje nagrania, na których lektorzy czytają tekst w wybranym języku.

BTFIT - Trening przed wakacjami na komórce. Kolejna aplikacja, która ma pomóc zmniejszyć rozmiar brzuszka i sprawić, że będziecie mniej marudzić na zdrowie na starość.

Fortune City - Zgrywalizowane finansowe domowe. To aplikacja dla tych, którzy mogą potrzebować trochę ekstra motywacji do utrzymania w ryzach wydatków.

LingoDeer - kolejna aplikacja do nauki języka, ale tym razem z nieoczekiwanym zwrotem. Zamiast wkładać wam do głowy angielski, hiszpański czy francuski, oferuje japoński, koreański i chiński. Niszowy wybór.

Memrise - Znów uczymy się języków, ale wracamy do Europy.

PicsArt - edytor zdjęć dla wszystkich, którzy wiedzą o co chodzi z tymi zabawnymi naklejkami, edycją i robieniem kolaży.

Pocket Casts - Konkurencja nowej aplikacji Google’a do odsłuchiwania podcastów. To klasyka znana chyba przez każdego miłośnika tej formy twórczości.

ShareTheMeal - Zachęca do podzielenia się jedzeniem z głodującymi na całym świecie. Klikając w aplikację przekazujecie 50 centów na posiłek dla dziecka.

The Mindfulness App - Asystent do medytowania. Zmotywuje, żeby znaleźć codziennie kilka chwil dla siebie i się wyciszyć.

Trello - Mobilna wersja znanej i lubianej aplikacji do zarządzania projektami.

Najlepsze gry na Androida

Wyodrębnienie na liście gier jako osobnej kategorii, pokazuje, jak ważna to część rynku. Gry mobilne są coraz popularniejsze i nic nie wskazuje na to, żeby szybko miało się to zmienić. Niewiele znam osób, które nie mają zainstalowanej na komórce ani jednej gry. Właściwie to tylko moich rodziców, a i ich podejrzewam, że po prostu lepiej się ukrywają.

Animal Crossing™: Pocket Camp - Kolejna wersja popularnej gry. Tym razem gracz wciela się w zarządcę kempingu.

Cash, Inc. - Jak wyjdziesz z pracy, możesz odpalić wirtualne zarządzanie na telefonie, tylko tym razem biznes może iść znacznie lepiej.

Flutter: Starlight - Budujesz las, zbierasz ćmy i inne nocne stworzenia.

Shadow Fight 3 - Bardzo ładna bijatyka RPG w azjatyckim klimacie.

Shadowgun Legends - Ratowanie świata, to właśnie to, co bohaterowie robią w porze lunchu uderzając zawzięcie palcami w telefon. Tym razem ratujemy go strzelając do obcych.

REKLAMA

War Heroes - Podobna do popularnego Clash Royale. Grafiką i klimatem ma się do niego jak PUBG do Fortnite'a.

World of Warships Blitz - Na koniec coś dla miłośników bitew morskich i gier wieloosobowych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA