REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wszystkie trailery z konferencji Ubisoftu na E3 w jednym miejscu

Przeżyjmy to jeszcze raz. Oto wszystkie trailery gier, jakie pokazał Ubisoft podczas konferencji na E3.

12.06.2018
1:01
Wszystkie trailery z konferencji Ubisoftu na E3 w jednym miejscu
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja Ubisoftu na E3 2018 była… konferencją Ubisoftu, ze wszystkimi dziwami, do których przyzwyczaił nas ten producent. Nie zabrakło tańczącej pandy, trębaczy i żartów godnych nocy kabaretowej emitowanej w telewizji Polsat.

Na szczęście były też pozytywne akcenty, jak np. Joseph Gordon-Levitt opowiadający o platformie HitRECord, która umożliwi artystom z całego świata tworzenie zawartości do przyszłych gier Ubisoftu, zaczynając od Beyond Good and Evil 2.

No właśnie! Beyond Good and Evil 2.

Prezentacja zaczęła się od tej oczekiwanej kontynuacji tytułu, który nigdy nie osiągnął sławy, na jaką zasługiwał. Bohaterka pierwszej części powróci. Zobaczymy mroczną stronę jej przeszłości.

Trials Rising zadebiutuje w 2019 roku na wszystkich wiodących platformach.

Nowa część gry silnie bazującej na fizyce zadebiutuje w 2019 roku. Zagramy na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, a także na komputerach PC.

The Division 2 ze sporą dozą niespodzianek.

Pierwsze treilery The Division 2 widzieliśmy już wczoraj, ale dziś Ubisoft zapowiedział kilka nowości. W grze pojawią się rajdy dla ośmioosobowych drużyn, a po premierze gracze dostaną 3 duże DLC, które wprowadzą nowe epizody fabularne i nową zawartość. Wszystkie będą dostępne za darmo! Gra zadebiutuje 15 marca 2019 na Xbox One, PlayStation 4 i PC, a premierę poprzedzą zamknięte betatesty.

Poznaliśmy więcej szczegółów na temat Skull & Bones.

Piraci umarli. Niech żyją piraci! Skull & Bones została zapowiedziana już rok temu, a dziś poznaliśmy więcej szczegółów na temat tej gry dla wilków morskich. Trailer i gameplay pokazują, czego możemy się spodziewać. Zasadniczo widzę tu morską część Assassin’s Creed 4: Black Flag w formie pełnoprawnej gry.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle - Donkey Kong Adventure zadebiutuje w czerwcu.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle - Donkey Kong Adventure to zupełnie nie moja bajka, ale fani produkcji zagrają w nią na Nintendo Switch już 26 czerwca.

Starlink: Battle for Atlas

400 lat świetlnych od Ziemi znajduje się system Atlas, w którym toczą się wojny na laserowe działa i potężne statki kosmiczne. Podczas prezentacji na scenie pojawił się Shigeru Miyamoto, którego nie trzeba przedstawiać fanom Nintendo. Miyamoto zatwierdził model statku Arwing.

For Honor z aktualizacją.

Aktualizacja For Honor pojawi się jeszcze w tym roku, dodając do rozgrywki chińskich wojowników. Będzie to czwarta klasa postaci, obok rycerzy, samurajów i wikingów. Pojawi się też nowy tryb 4v4 PvP o nazwie Breach. W For Honor: Marching Fire zagramy 16 października.

The Crew 2 z otwartą betą już w czerwcu.

Gra wyścigowa w otwartym świecie będzie dostępna do sprawdzenia za darmo już niebawem, na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC.

Konferencję zakończył pokaz Assassin’s Creed Odyssey.

Nowa odsłona Assassin’s Creed będzie miała miejsce w starożytnej Grecji, podczas wojny peloponeskiej. Do wyboru będą dwie postaci: Alexios lub Kassandra. Tak, mowa o mężczyźnie i kobiecie. Takiej różnorodności w Assassin’s Creed jeszcze nie było.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA