REKLAMA

Konferencja Nintendo mogła pozostawić niedosyt. Zobaczcie wszystkie trailery

12.06.2018 19.41
Konferencja Nintendo mogła pozostawić niedosyt. Oto wszystkie trailery
REKLAMA

Firma postawiła tym razem na jeden tytuł - Super Smash Bros. Ultimate, który zajął ponad połowę prezentacji. Reszta to zaledwie dodatek, choć nie zabrakło m.in. zapowiedzi Super Mario Party na Nintendo Switch.

REKLAMA

Daemon x Machina

Nintendo rozpoczęło swoją prezentację od mechów i heavy metalu. Daemon x Machina to zupełnie nowa gra akcji z ładną, cel-shadingową oprawą oraz intensywną akcją. Gra ma pojawić się w 2019 r., a tworzy ją Kenichiro Tsukuda znany choćby z serii Armored Core.

Xenoblade Chronicles 2: Torna ~ The Golden Country

Fani Xenoblade Chronicles 2 mogą szykować się na DLC, które ukaże się 21 września 2018 r. Torna rozgrywać będzie się 500 lat przed wydarzeniami z podstawki. Zapowiedziano między innymi zmiany w systemie walki.

Super Mario Party

Po Super Smash Bros. Ultimate chyba najważniejsza zapowiedź prezentacji. Jedna z popularniejszych serii Mario zawita w końcu na Nintendo Switch. Twórcy wykorzystają przy nowych minigrach różne bajery konsoli, co widać na powyższym materiale. Nintendo ponownie dostarczy grę stworzoną do zabawy ze znajomymi. Premiera już 5 października 2018 r.

Fire Emblem Three Houses

Kolejnym mocniejszym akcentem było z pewnością zapowiedzenie nowego taktyczna RPG-a z ukochanej serii fanów Nintendo. To także jeden z odleglejszych tytułów konferencji. Fire Emblem Three Houses ukaże się wiosną 2019 r. Będzie pełnoprawną następną odsłoną, a nie spin-offem w rodzaju Fire Emblem: Warriors.

Fortnite

Plotki się potwierdziły - samodzielny, niezwykle popularny tryb Battle Royale z Fortnite'a od dzisiaj (!) jest dostępny na Nintendo Switch. Za darmo, oczywiście. Nic więcej chyba już nie trzeba dodawać.

Overcooked 2

Gratka dla fanów kooperacji. Jeden z najlepszych tytułów do grania ze swoją drugą połówką już 7 sierpnia 2018 r. doczeka się sequela. W planach jest więcej wszystkiego, co uczyniło pierwsze Overcooked tak dobrą rozrywką. Gra poza Switchem ukaże się również na PC, PS4 i Xboksie One.

Killer Queen Black

Arcade'owa gra, która kilka lat temu zadebiutowała na automatach, po raz pierwszy trafi pod strzechy. Konkretniej: na Nintendo Switcha i PC. Premiera zaplanowana jest na zimę, podczas pierwszego kwartału 2019 r.

Hollow Knight

Wreszcie! Po miesiącach oczekiwań i przesuwania premiery Hollow Knight, czyli perełka indie łącząca cechy metroidvanii i soulslike'a, trafiła na Switcha. Tak, podczas prezentacji dowiedzieliśmy się, że przeuroczą, świetnie zaprojektowaną grę można już znaleźć na eShopie. Nic, tylko kupować.

Octopath Traveler

Octopath Traveler trafi na Switcha już 13 lipca 2018 r., ale i tak wciąż dostajemy treściwe materiały promujące grę. Tym razem możemy przyjrzeć się bliżej grywalnym postaciom. Istotniejsze jest jednak, że 14 czerwca w eShopie pojawi się drugie już demo, które ma zachęcić nas do kupna tego jRPG-a.

Dragon Bal FighterZ

Świetna bijatyka wyglądająca jak grywalny odcinek Dragon Balla dostanie port na Switcha. Gra pojawi się na platformie Nintendo jeszcze w 2018 r. Jest na co czekać, bo FighterZ zebrało doskonałe recenzje.

Super Smash Bros. Ultimate

Aktualne oczko w głowie Nintendo. Dostaliśmy aż 25-minutową prezentację gry i datę premiery - 7 grudnia 2018 r. Więcej na temat Super Smash Bros. Ultimate przeczytacie tutaj. Dość powiedzieć, że wybierzemy spośród aż 66 zawodników!

REKLAMA

Tym mocnym akcentem Nintendo zakończyło swoją prezentację i zamknęło konferencyjną część targów E3. Łatwo czuć niedosyt, bo zabrakło takich murowanych hitów jak Bayonetta 3 czy Metroid Prime 4, ale firma tłumaczy, że chciała skupić się na tytułach, które wyjdą w najbliższej przyszłości. To całkiem logiczne podejście, nawet jeśli mało ekscytujące. Tak czy inaczej z nadchodzącym Mario Tenis Aces, Super Smah Bros. Ultimate i nowymi Pokemonami Nintendo drugą połowę 2018 r. ma raczej zabezpieczoną.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA