REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Konferencja Apple WWDC 2018 – live blog Spider’s Web

Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się WWDC 2018 - konferencja dla programistów, podczas której Apple zaprezentuje nowości związane z oprogramowaniem, ale zapewne również nowinki sprzętowe. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania - bądźcie z nami.

04.06.2018
18:32
NA ŻYWO: konferencja Apple - oglądaj i komentuj razem z nami
REKLAMA
REKLAMA

WWDC 2018 - co pokaże Apple?

Świetne opracowanie najbardziej wiarygodnych plotek oraz przedpremierowych przecieków, dotyczących tego, co Apple może dzisiaj pokazać, przygotował Piotrek Grabiec. W tym artykule przeczytacie o nowościach w iOS 11, zmianach w systemie macOS 10.13 oraz oprogramowaniu dla Apple Watcha i Apple TV. Nie zabrakło również doniesień o nowych MacBookach, MacBookach Pro, nowym iPadzie, głośniki z Siri oraz innych sprzętach. Przeczytajcie koniecznie.

Konferencja Apple na żywo - o której start?

Stream wideo z WWDC 2018 będzie dostępny na specjalnej stronie. Po wejściu na nią przed rozpoczęciem relacji najprawdopodobniej ujrzysz komunikat „Apple Special Event. June 4, 2018. Live video will begin at 10 a.m. PDT.” - oznacza to, że transmisja rozpocznie się 4 czerwca 2018 r. o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Konferencja WWDC - jak oglądać?

Na chwilę przed startem konferencji na tej stronie zostanie zamieszczony odtwarzacz wideo z transmisją.

Do obsługi transmisji Apple korzysta z technologii streamingu, która nie jest wspierana przez niektóre starsze przeglądarki. Dzisiaj po raz pierwszy w historii będzie można oglądać stream z konferencji Apple w przeglądarkach Chrome i Firefox  - wymagane są ich najnowsze wersje (obsługa MSE, H.264 i AAC).

Aby oglądać stream na oficjalnej witrynie można też otworzyć stronę w przeglądarce Microsoft Edge (Windows 10) lub na iPhonie, iPadzie bądź iPodzie z przeglądarką Safari. Oczywiście transmisja będzie dostępna również na komputerach Mac (np. w przeglądarce Safari). Istnieje również możliwość oglądania transmisji za pomocą Apple TV.

Konferencja Apple - live blog

Na Spider’s Web tradycyjnie już będziemy prowadzili live bloga z konferencji Apple. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

W trakcie live’a będziemy również publikować gorące newsy, a po zakończeniu konferencji pojawi się szereg podsumowań, opracowań, felietonów i analiz.

REKLAMA

Jeśli nie widzisz naszej relacji na żywo „Konferencja Apple WWDC 2018 – live blog Spider’s Web”, to prawdopodobnie załadowała się uproszczona wersja strony (AMP). Aby wyświetlić pełną wersję witryny, kliknij poniżej przycisk „Zobacz Komentarze”.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA