REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Kup LG G7 w przedsprzedaży i odbierz telewizor gratis. Albo monitor. Albo droida z Gwiezdnych wojen

Play przygotował niespodziankę dla klientów, którzy zdecydują się wziąć w abonamencie najnowszy smartfon marki LG. W zestawie z telefonem LG G7 Thinq będzie można otrzymać od telekomu telewizor, monitor lub robota prosto z Gwiezdnych wojen.

24.05.2018
13:41
LG G7 Thinq
REKLAMA
REKLAMA

LG G7 Thinq to ujawniony na początku maja sztandarowy model smartfona koreańskiej firmy na 2018 rok. Po kilku tygodniach od oficjalnej prezentacji telefon trafia do oficjalnej sprzedaży w Polsce. Smartfon pojawi się w sklepach z elektroniką oraz w dystrybucji operatorskiej u wielkiej czwórki.

Wiemy już, na jakie bonusy mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się zamówić LG G7 Thinq. Są one na tyle różnorodne, że przy tej samej cenie urządzenia i zbliżonych cenach za usługi telekomunikacyjne to dodatki mogą zdecydować, na którą ofertę zdecydują się klienci.

 class="wp-image-738442"

LG G7 Thinq w Play z telewizorem w zestawie.

Abonenci sieci Play, którzy zdecydują się podpisać z operatorem umowę, otrzymają razem z telefonem LG G7 Thinq telewizor. Mowa o LG 43UK6300 o przekątnej długości 43-cali. W sklepie trzeba byłoby zapłacić za ten model ponad 2 tys. zł.

LG przygotowało taki zestaw, bo oba urządzenia - telefon i telewizor z oprogramowaniem smart tv - wyposażono „w funkcje sztucznej inteligencji ThinQ AI, które przetwarzają ludzką mowę i uczą się zachowań użytkownika”.

LG G7 Thinq w Plus, T-Mobile i Orange - telefon z monitorem.

Pozostałe telekomy również dodają do zestawu z telefonem dodatkowy ekran o przekątnej o rząd wielkości dłuższej niż w przypadku LG G7 Thinq.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup telefonu w Plus, T-Mobile i Orange otrzymają w zestawie monitor LG 24MT49VF (który można wykorzystać jako telewizor). Na wolnym rynku kosztuje on nieco ponad 500 zł.

 class="wp-image-738469"

LG G7 Thinq w marketach z elektroniką (Media Markt, RTV Euro, Media Expert, NEONET, Komputronik, X-kom).

Klienci, którzy nie planują podpisywać nowej umowy z operatorem, również mogą liczyć na bonus przy zakupie. Nie będzie to jednak ekran w postaci monitora lub telewizora.

LG G7 Thinq w sklepach z elektroniką będzie sprzedawany w zestawie z… zabawką. Jest nią sterowany za pomocą aplikacji lub specjalnej opaski droid BB–9E prosto z Gwiezdnych wojen.

LG G7 w Polsce i „gwarancja satysfakcji”.

Producent zapowiedział ponadto, że klienci z Polski, którzy zdecydują się na zakup telefonu, otrzymają roczną gwarancję na wyświetlacz, "uprawniającą do jednorazowej naprawy nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia z winy użytkownika”.

REKLAMA

Warunkiem skorzystania z promocji będzie zarejestrowanie się na stronie internetowej oraz przedstawienie dowodu zakupu. Serwis online pozwalający skorzystać z promocji nie jest jeszcze dostępny, ale ma ruszyć 1 czerwca.

Cena telefonu na wolnym rynku została zaś ustalona na poziomie 3499 zł. LG G7 Thinq trafi do sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych o nazwie Aurora Black (czyli czarny) oraz New Moroccan Blue (granatowy).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA