REKLAMA

Nie czekaj na promocję w Biedronce. Już teraz możesz tanio kupić Xiaomi Redmi Note 5A

Już za kilka dni Xiaomi Redmi Note 5A trafi do Biedronki. Czy warto go kupić właśnie tam? Czy może nie warto zawracać sobie głowy tą promocją i zamówić go z innego sklepu? Sprawdziliśmy to.

03.04.2018 17.13
Jaki smartfon do 500 zł kupić?
REKLAMA
REKLAMA

Xiaomi Redmi Note 5A trafi do Biedronki w najbliższy piątek 6.04.2018 r. Jest to ciekawa wiadomość z kilku względów. Po pierwsze: będzie to pierwszy Xiaomi dostępny w Biedronce. Po drugie, jest to jeden z najtańszych telefonów, którymi warto się zainteresować. Więcej na jego temat dowiecie się z naszego tekstu lub filmu znajdującego się niżej.

Mimo że Xiaomi Redmi Note 5A kosztuje tylko 399 zł, jest całkiem niezłym smartfonem do podstawowych zadań. Cechuje się dobrą jakością wykonania, 5,5-calowym ekranem o rozdzielczości HD i rozsądną specyfikacją techniczną obejmującą procesor Qualcomm Snapdragon 425, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Telefon ma też akumulator o pojemności 3080 mAh wystarczający na cały dzień pracy oraz przeciętne aparaty.

Gdzie kupić Xiaomi Redmi Note 5A?

Kilka dni temu powiedziałbym, żeby poczekać na Biedronkową promocję. Wówczas w sprawdzonych polskich sklepach model ten kosztował co najmniej 430-450 zł. Chińczycy oferowali go z kolei za 350 zł, jednak wizja czekania przez kilku tygodni lub miesięcy na dostarczenie towaru nie była przesadnie kusząca. Od tamtej pory jednak sytuacja się zmieniła, a konkurencja dała bardzo ciekawe promocje na telefon Xiaomi.

Jeżeli chcecie kupić ten telefon za 399 zł, nie musicie czekać na promocję Biedronki. W identycznej cenie model ten jest dostępny w sklepach Media Markt i jest to najlepsza oferta dostępna na polskim rynku. Oczywiście w porównywarce cen można znaleźć ten model kilka, nawet kilkanaście złotych taniej, ale wyłącznie w mniej renomowanych sklepach, które w razie ewentualnej usterki mogą robić problemy. Jest to o tyle istotne, że właśnie gwarancja i pewnego rodzaju zabezpieczenie to najważniejsze powody, dla których warto kupić telefon z polskiej dystrybucji.

Osoby, którym nie zależy na gwarancji i szukają po prostu możliwie najtańszego telefonu, powinny kupić go w chińskim sklepie. Przykładowo, Gearbest oferuje Xiaomi Redmi Note 5A za 325 zł. Co więcej, jest on dostępny w polskim magazynie G-W-4. A co za tym idzie, czas jego dostawy wyniesie zaledwie kilka dni. Dodatkowo, kupno towaru z polskiego magazynu obniża do zera ryzyko nałożenia na paczkę dodatkowych opłat.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA