REKLAMA

Czerwony iPhone 8 jednak dostępny w Polsce. Znamy ceny i termin dostawy

Apple zrobił nam niespodziankę. iPhone 8 i iPhone 8 Plus w kolorze (product)RED będzie dostępny w Polsce (niemal) na premierę. Poznaliśmy już ceny i dokładne daty dostępności.

10.04.2018 13.33
czerwony iphone 8 iphone 8 plus product red
REKLAMA
REKLAMA

Producent sprzętów z nadgryzionym jabłkiem na obudowie wspiera walkę z AIDS od 2006 roku. W jego ofercie znajdują się specjalne edycje urządzeń i akcesoriów w czerwonym kolorze, a część przychodów z ich sprzedaży przekazywana jest na ten charytatywny cel.

Apple przez 11 lat wsparł walkę z AIDS kwotą 160 mln dol. Teraz ta kwota może wzrosnąć, bo do oferty dołączyły modele iPhone 8 i iPhone 8 Plus w wersji (product)RED. W przeciwieństwie do poprzedników, czyli iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus z czerwonymi pleckami mają czarny, a nie biały front.

czerwony iphone 8 iphone 8 plus product red 1 class="wp-image-713082"

Nowy czerwony iPhone jednak jest dostępny w Polsce na premierę.

iPhone 8 i iPhone 8 Plus w nowym wariancie kolorystycznym zostały oficjalnie zaprezentowane wczoraj. Apple podzielił się informacją o ich dostępności w poszczególnych regionach. W komunikacie na liście zabrakło Polski.

Informacja o możliwości zamówienia nowego telefonu Apple’a pojawiła się jednak na polskiej stronie poświęconej urządzeniom i akcesoriom z serii (product)RED. Mimo tego producent nie promował urządzenia na polskiej stronie głównej.

Dzisiaj na stronie głównej polskiego Apple Store Online pojawił się jednak baner promujący nową wersję. iPhone 8 i iPhone 8 Plus w wariancie (product)RED pojawił się też na stronie zakupowej obok wersji szarej, białej i złotej.

czerwony iphone 8 iphone 8 plus product red baner class="wp-image-714156"

Ile kosztuje czerwony iPhone w Polsce?

W przypadku akcesoriów w kolorze Space Grey - klawiatury, myszy i trackpada - producent podniósł ceny względem tych samych sprzętów w białej wersji kolorystycznej. W przypadku czerwonych iPhone’ów firma nie zdecydowała się na ten krok.

iPhone 8 i iPhone 8 Plus w kolorze (product)RED dostępne są w wariantach o pojemności 64 GB i 256 GB w takiej samej cenie jak telefony w pozostałych kolorach. Wynoszą one odpowiednio dla obu modeli:

  • iPhone 8 64 GB (product)RED - 3479 zł;
  • iPhone 8 Plus 64 GB (product)RED - 4229 zł;
  • iPhone 8 256 GB (product)RED - 3979 zł;
  • iPhone 8 Plus 256 GB (product)RED - 4729 zł.

Wysyłka będzie realizowana w ciągu 3 dni. Urządzenia zamawiane teraz nie trafią jednak do klientów 13 kwietnia, czyli tego samego dnia, co do sklepów w Stanach Zjednoczonych i innych krajach z pierwszej transzy, a 16 kwietnia.

Czerwony iPhone 8 w Orange Polska.

REKLAMA

Jean-Francois Fallacher zapowiedział też na Twitterze, że iPhone 8 w wersji (product)RED trafi do oferty sieci Orange Polska. Pozostaje mieć nadzieję, by i w tym przypadku cena była taka sama, jak w podstawowych modeli.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA