Sprzęt  / News

iPhone 8 i iPhone 8 Plus w nowym kolorze. Apple zrozumiał, jak powinien wyglądać czerwony telefon

116 interakcji
dołącz do dyskusji

Apple zaprezentował właśnie nowy wariant kolorystyczny smartfonów iPhone 8 i iPhone 8 Plus: (product)Red. Producent wreszcie zrozumiał, jak powinien wyglądać czerwony iPhone.

Apple od 2006 roku w ramach wspierania walki z AIDS wydaje czerwone warianty swoich sprzętów oznaczone jako (product)RED. Część kwoty zarobionej na tych urządzeniach przekazywana jest organizacji charytatywnej zajmującej się walką z tą chorobą. Przez 11 lat Apple przekazał na ten cel ponad 160 mln dol.

W ubiegłym roku pojawił się czerwony wariant smartfonów iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Wielu klientów było jednak rozczarowanych, bo w telefonie pojawił się biały, a nie czarny front. Doszło nawet do tego, że klienci kupowali dwa iPhone’y w kolorach czerwonym i Space Grey, by zrobić z nich hybrydę…

czerwony iphone 8 iphone 8 plus product red 1

iPhone 8 i iPhone 8 Plus w kolorze (product)Red już dostępny.

Bezpośredni następcy iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w czerwonym kolorze nie straszą białym frontem jak w ubiegłym roku. Nowe telefony Apple’a mają czarne ramki dookoła ekranu, podobnie jak topowy model telefonu Apple’a, czyli iPhone X w wersji Silver.

Niestety użytkownicy ostrzący sobie zęby na nową wersję kolorystyczną iPhone’a X muszą obejść się smakiem. W tym roku producent nie zdecydował się na dołączenie do programu product(RED) swojego sztandarowego telefonu.

Nowy czerwony iPhone pojawia się w sprzedaży ponad pół roku od premiery podstawowej wersji. Oprócz tego do oferty dołącza też nowe skórzane etui (product)RED iPhone X Leather Folio. Wyceniono je na 99 dol. w Stanach Zjednoczonych.

czerwony iphone 8 iphone 8 plus product red 1

Czerwony iPhone 8 w Polsce.

Informacja o możliwości zamówienia nowej wersji kolorystycznej telefonu iPhone 8 pojawiła się na amerykańskiej stronie Apple’a, ale próżno jej szukać na jej polskiej wersji. W Stanach Zjednoczonych przedsprzedaż rozpocznie się 10 kwietnia, a telefon będzie dostępny w sklepach 13 kwietnia w wersji 64 GB i 256 GB w cenie 699 dol.

Nie jest wykluczone, że lada moment polski Apple Store online doczeka się aktualizacji, a w ofercie również pojawią iPhone 8 i iPhone 8 Plus w wariancie (product)RED. Obecnie strona tego telefonu w witrynie apple.com/pl nie ładuje się do końca. Polska nie znalazła się jednak na liście krajów, w których nowy czerwony iPhone pojawi się w pierwszej kolejności.

Aktualizacja (16:30): informacja o iPhone’ach w nowym kolorze pojawiła się na polskiej stronie (product)RED z adnotacją, że telefon będzie można zamawiać 10 kwietnia. Nie oznacza to jednak, że już za kilka dni będzie można go odebrać, bo nie znamy jeszcze terminów dostaw.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst