REKLAMA

iPhone 8 i iPhone 8 Plus w nowym kolorze. Apple zrozumiał, jak powinien wyglądać czerwony telefon

Apple zaprezentował właśnie nowy wariant kolorystyczny smartfonów iPhone 8 i iPhone 8 Plus: (product)Red. Producent wreszcie zrozumiał, jak powinien wyglądać czerwony iPhone.

09.04.2018 13.12
czerwony iphone 8 iphone 8 plus product red 1
REKLAMA
REKLAMA

Apple od 2006 roku w ramach wspierania walki z AIDS wydaje czerwone warianty swoich sprzętów oznaczone jako (product)RED. Część kwoty zarobionej na tych urządzeniach przekazywana jest organizacji charytatywnej zajmującej się walką z tą chorobą. Przez 11 lat Apple przekazał na ten cel ponad 160 mln dol.

W ubiegłym roku pojawił się czerwony wariant smartfonów iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Wielu klientów było jednak rozczarowanych, bo w telefonie pojawił się biały, a nie czarny front. Doszło nawet do tego, że klienci kupowali dwa iPhone’y w kolorach czerwonym i Space Grey, by zrobić z nich hybrydę…

czerwony iphone 8 iphone 8 plus product red 1 class="wp-image-713082"

iPhone 8 i iPhone 8 Plus w kolorze (product)Red już dostępny.

Bezpośredni następcy iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w czerwonym kolorze nie straszą białym frontem jak w ubiegłym roku. Nowe telefony Apple’a mają czarne ramki dookoła ekranu, podobnie jak topowy model telefonu Apple’a, czyli iPhone X w wersji Silver.

Niestety użytkownicy ostrzący sobie zęby na nową wersję kolorystyczną iPhone’a X muszą obejść się smakiem. W tym roku producent nie zdecydował się na dołączenie do programu product(RED) swojego sztandarowego telefonu.

Nowy czerwony iPhone pojawia się w sprzedaży ponad pół roku od premiery podstawowej wersji. Oprócz tego do oferty dołącza też nowe skórzane etui (product)RED iPhone X Leather Folio. Wyceniono je na 99 dol. w Stanach Zjednoczonych.

czerwony iphone 8 iphone 8 plus product red 1 class="wp-image-713079"

Czerwony iPhone 8 w Polsce.

Informacja o możliwości zamówienia nowej wersji kolorystycznej telefonu iPhone 8 pojawiła się na amerykańskiej stronie Apple’a, ale próżno jej szukać na jej polskiej wersji. W Stanach Zjednoczonych przedsprzedaż rozpocznie się 10 kwietnia, a telefon będzie dostępny w sklepach 13 kwietnia w wersji 64 GB i 256 GB w cenie 699 dol.

REKLAMA

Nie jest wykluczone, że lada moment polski Apple Store online doczeka się aktualizacji, a w ofercie również pojawią iPhone 8 i iPhone 8 Plus w wariancie (product)RED. Obecnie strona tego telefonu w witrynie apple.com/pl nie ładuje się do końca. Polska nie znalazła się jednak na liście krajów, w których nowy czerwony iPhone pojawi się w pierwszej kolejności.

Aktualizacja (16:30): informacja o iPhone’ach w nowym kolorze pojawiła się na polskiej stronie (product)RED z adnotacją, że telefon będzie można zamawiać 10 kwietnia. Nie oznacza to jednak, że już za kilka dni będzie można go odebrać, bo nie znamy jeszcze terminów dostaw.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA