REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Niespodzianka: w tym roku będzie dodatkowa konferencja Apple. Już 27 marca

27 marca 2018 r. w Chicago odbędzie się specjalna konferencja Apple dla nauczycieli i studentów. Niewykluczone, że właśnie wtedy zadebiutują nowe usługi, aplikacje, programy, a nawet urządzenia.

16.03.2018
18:21
Będzie specjalna konferencja Apple. Już 27 marca! Co zobaczymy?
REKLAMA
REKLAMA

Poza corocznymi konferencjami WWDC i premierami nowych iPhone'ów Apple co jakiś czas organizuje dodatkowe, nieco niższe rangą wydarzenia. Właśnie taka będzie konferencja dla nauczycieli i studentów, podczas której poruszone zostaną tematy związane z edukacją. Apple zaczął już wysyłać na nią zaproszenia dla prasy.

Tematyka szkolnictwa i zdobywania wiedzy łączy się nieco z nieoficjalnymi informacjami o tym, że Apple intensywnie pracuje nad wprowadzeniem do oferty nowych, tańszych urządzeń. Dlatego istnieje spora szansa, że za kilka dni w Chicago odbędzie się premiera takich sprzętów jak budżetowy MacBook Air dla uczniów i studentów oraz jeszcze tańszy nowy iPad.

REKLAMA

Fani marki czekają też na nowego iPhone'a SE, ale dzisiaj trudno ocenić, czy Apple zdecyduje się na połączenie prezentacji tego urządzenia razem z konferencją poświęconą edukacji.

Zdecydowanie bardziej prawdopodobne są premiery nowych aplikacji i narzędzi online wspierających proces nauczania i zdobywania wiedzy. Nie będę zaskoczony, jeśli Apple postawi jeszcze mocniej na naukę programowania wśród uczniów i studentów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA