REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Nikt nie świętuje urodzin z taką pompą jak Aliexpress. Ruszają mega promocje z okazji 8 lat sklepu

Jak świętować, to z rozmachem. W 8. urodziny Aliexpress zasypuje swoich klientów promocjami.

19.03.2018
20:26
8 urodziny aliexpress
REKLAMA
REKLAMA

Między 28 a 30 marca czeka na miłośników zakupów online nie lada gratka. Aliexpress z okazji swoich 8 urodzin postanowił się zabawić w dobrego wujka z Chin i zaproponować swoim klientom sporo zniżek, promocji i konkursów.

Pierwsze promocje i rabaty wystartowały 17 marca, czyli już 10 dni przed urodzinami. Jak zapowiada sklep, będą trwać do 27 marca, kiedy to oficjalnie przejdą w urodzinowe promocje. Aliexpress chwali się, że ma dla swoich klientów ekskluzywne nagrody (cokolwiek to znaczy) i kupony o łącznej wartości 200 mln dol. obejmujące do 50 proc. rabatów oraz dodatkowo 100 mln dol w kuponach dla członków.

Na urodziny Aliexpress pojawi się między innymi premierowo na stronie Xiaomi Redmi Note 5.

Aliexpress chce skusić użytkowników premierami. Po raz pierwszy pojawi się na platformie szereg produktów, w tym Xiaomi Redmi Note 5, okulary VR HD Eachine. W dużej promocji można będzie też kupić drony tej firmy.

Będą też przekręty. Jak zawsze.

Jak przy każdych tego typu wielkich promocjach, część nieuczciwych sprzedawców będzie próbowała naciągnąć klientów na super promocje. W szale zakupów stajemy się zdecydowanie mniej czujni i znacznie łatwiej dajemy się złapać na zniżki, które wcale zniżkami nie są. Sklepy dzień wcześniej absurdalnie zawyżają cenę, żeby móc potem pochwalić się promocją -50 proc. To chwyt tak stary, że aż trudno uwierzyć, że nadal się na niego łapiemy. A jednak.

REKLAMA

Warto korzystać z głową ze wszelkich tego rodzaju promocji i zawsze porównywać ceny w innych sklepach. Jestem pewna, że podczas tegorocznych promocji znajdzie się zarówno kilku bezczelnych oszustów, jak i trochę godnych uwagi perełek.

Coraz więcej Europejczyków korzysta z usług Aliexpress. Nic w tym zresztą dziwnego. Koszt wysłania przesyłki na Stary Kontynent już nikogo nie zniechęca, tak samo jak czas oczekiwania na dostawę, bo ten jest coraz krótszy. Sklep Alibaby dostosował się także do preferencji Polaków i nie wymaga robienia przelewów kartą, ale umożliwia płatności przez Przelewy24 i PayU.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA