REKLAMA

Pokemon GO kończy wdrażać trzecią generację. Dodano kilkanaście nowych Pokemonów i niespodzianki

Niantic kończy wreszcie wprowadzanie 3 generacji Pokemonów do Pokemon GO. Już jutro pojawi się co najmniej kilkanaście nowych stworków, a to nie koniec niespodzianek dla trenerów.

08.02.2018 16.45
pokemon go hoenn 3 generacja kolejna tura event walentynki Rayquaza
REKLAMA
REKLAMA

Zima dla fanów Pokemon GO to trudny okres, ale Niantic stale umila oczekiwanie na ciepłe miesiące. Od końca zeszłego roku falami pojawiają się w grze kolejne stworki z 3. generacji. Twórcy gry właśnie poinformowali, kiedy pojawi się ostatnia brakująca grupa.

Pełna 3 generacja w Pokemon GO.

W przypadku 2. generacji wszystkie stworki, nie licząc debiutujących wcześniej tzw. Kindermonów i kilku Pokemonów specjalnych, zostały dodane tego samego dnia. Niantic postanowiło nieco zmienić tę strategię w przypadku 3. generacji. Ta pojawia się w grze partiami.

Pokemony typu Duch pojawiły się na zeszłoroczne Halloween, a później były inne etapy podzielone na typy. Gatunki typu smoczego i latającego, które w serii gier na konsole Nintendo zostały dodane wraz z regionem Hoenn w Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire, będą dostępne już jutro.

Pokemony z Hoenn zdominują Pokemon GO na kilka dni.

Wśród stworków, których do tej pory brakowało, znajdują się Salamence, Metagross i Altaria wraz ze swoimi preewolucjami. Oprócz tego pojawi się Wingull z ewolucją w postaci Pellipera i kilka innych uroczych szkrabów. Na pełną listę musimy jeszcze nieco poczekać.

Aby ułatwić trenerom skompletowanie Pokedeksu, od 9 do 13 lutego Pokemony z 3 generacji zdominują spawnpointy. Oprócz tego pojawi się też nowy legendarny Pokemon o nazwie Rayquaza, który będzie dostępny w 5-poziomowych raidach do 16 marca. Poprzednia legenda, czyli Kyogre, zniknie z gry z dniem 14 marca.

Pokemon GO bez eventu na Walentynki 2018, ale to nie koniec świata.

REKLAMA

Niantic zapowiedziało zmiany w grupach Pokemonów dostępnych w raidach oraz w jajkach, ale firma nie podała jeszcze szczegółów. 9 lutego w sklepie pojawią się też nowe paczki, w których znajdą się Raid Passy, Inkubatory i Star Piece’y. Będzie je można kupić do 23 lutego.

Jak na razie Niantic nie zapowiedziało jeszcze konkretnego eventu na Walentynki, ale można uznać, że tym eventem jest właśnie ostatnia tura stworków z 3. generacji. Lure’y odpalone pomiędzy 9 a 23 lutego będą aktywne przez 6 godzin, a nie przez 30 minut jak zwykle.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA