REKLAMA

Dzień Singla - najlepsze promocje i okazje [LIVE BLOG]

Jak co roku, 11 listopada ma miejsce chiński Dzień Singla, czyli jedno z największych świąt handlowych na świecie. Zostało ono zapoczątkowane w 2009 roku przez platformę sprzedażową Alibaba, ale z czasem do zabawy przyłączyły się też inne azjatyckie sklepy.

11.11.2017 08.16
Dzień Singla - najlepsze promocje i okazje
REKLAMA
REKLAMA

Dzień Singla jest odpowiedzią na dwa zachodnie święta. Po pierwsze, jest odwrotnością Walentynek, czyli dnia zakochanych. Oprócz tego jest odpowiedzią na Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek, czyli zachodnie promocje odbywające się zaraz po Święcie Dziękczynienia. W wielkim skrócie, w Dniu Singla chodzi o to, aby każdy samotny mieszkaniec Chin zrobił sobie drobny prezent w dniu, w którym w kalendarzu spotykają się wyłącznie samotne jedynki (11.11).

Dzień Singla z roku na rok staje się coraz popularniejszy.

Dzień Singla - najlepsze promocje i okazje class="wp-image-625834"

Jak donosi PayU, właśnie tego dnia Alibaba bije kolejne handlowe rekordy. Przykładowo, rok temu na Aliexpress w Dzień Singla sprzedano produkty o łącznej wartości 14,3 mld dol. To robi wrażenie, zwłaszcza że względem 2014 roku obroty w tym dniu wzrosły o 60 proc., z poziomu 9,3 mld dol. Podczas pierwszej edycji Dnia Singla, w 2009 roku, wyniosły zaledwie 100 mln dol. Różnice w obrotach są widoczne gołym okiem.

Dzień Singla już wystartował. Dlatego warto śledzić Aliexpress, jak też sprawdzone chińskie sklepy, takie jak Gearbest, Banggood oraz Lightinthebox. Powinno być w nich dostępnych mnóstwo promocji. Sprawdzajcie jednak dokładnie ceny! Chińczycy często je zawyżają, żeby potem zrobić wirtualną promocję.

Należy też pamiętać o bardzo długim czasie transportu przesyłek z Państwa Środka. W zeszłym roku zdecydowana większość przedmiotów kupionych z okazji Dnia Singla dotarła do mnie dopiero w styczniu, a ostatnia paczka z listopadowymi zakupami zawitała w moim mieszkaniu na początku maja. Właśnie dlatego radzę nie kupować gwiazdkowych prezentów na Aliexpress. No chyba że chcecie je wręczyć swoim bliskim nie w najbliższe, ale dopiero przyszłe Święta Bożego Narodzenia.

Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na dzień singla. W komentarzach wrzucajcie też swoje promocje. Będę je na bieżąco dodawał do livebloga!

Najlepsze promocje na Dzień Singla - lista aktualizowana na bieżąco

REKLAMA

Jeśli nie widzisz naszej listy najlepszych ofert i promocji na Dzień Singla, to prawdopodobnie załadowała się uproszczona wersja strony (AMP). Aby wyświetlić pełną wersję witryny, kliknij poniżej przycisk "Leave a Comment".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA