Złap najlepsze promocje na Dzień Singla - przewodnik po zakupach 11.11 na AliExpress

Lokowanie produktu

Już niebawem internauci z całego świata ruszą do klawiatur, chwycą za smartfony oraz tablety, aby przez cały jeden dzień szturmować serwisy AliExpress. Nadciąga bowiem doroczne święto zakupów – Chiński Dzień Singla.

08.11.2019 17.16
Dzień Singla na AliExpress 2019: kupony, promocje, rabaty

Jak co roku wśród zakupowiczów znajdzie się silna reprezentacja z Polski. Festiwal zakupów ruszy 11 listopada o 8 rano naszego czasu. Najwyższa pora się do niego przygotować.

11 listopada w chiński Dzień Singla obdarowujemy swoją ulubioną osobę. Siebie

Gdy w latach 90. grupa chińskich studentów postanowiła wreszcie zmienić społeczny wizerunek singli, obrała sobie 11 listopada jako datę, która ma stać się symbolem nowego sposobu myślenia o (niekoniecznie starych) pannach i (wcale nie takich zatwardziałych) kawalerach. Cztery następujące po sobie w dacie jedynki stały się symbolem miłości do samego siebie i akceptacji rzeczywistości, która nie musi się układać w romantyczną formę wyjętą wprost z walentynkowej komedii.

Daniel Zhang, dyrektor generalny Alibaby, sprytnie wykorzystał tę datę do wypromowania zwyczaju dawania samemu sobie prezentów. W ten sposób w ciągu zaledwie dekady udało mu się zmienić 11 listopada wpierw w narodowe, a potem międzynarodowe, święto zakupów.

Obecnie Dzień Singla może z powodzeniem konkurować z popularnym także w Polsce amerykańskim Black Friday i Cyber Monday. Rok temu w czasie jego trwania konsumenci wydali na AliExpress niemal 31 mld dol.

W tym roku AliExpress jeszcze bardziej otwiera się na Europę

Choć na liście małych i średnich przedsiębiorstw, które wezmą udział w akcji, nie ma jeszcze tych z Polski, można mieć nadzieję, że z czasem się to zmieni. Gigant z Chin coraz prężniej rozwija się w Europie i w tym roku po raz pierwszy do wzięcia udziału w Dniu Singla zaprosił także firmy z Włoch, Hiszpanii, Turcji i Rosji. Nam na razie pozostaje branie udziału w Dniu Singla w roli klientów. Nie narzekam, to całkiem dobra rola.

W tym roku będziemy obchodzić symboliczną, bo 11. edycję Dnia Singla. Głównym tematem organizowanego przez Alibabę wydarzenia będą nowe formy konsumpcji, nowy biznes i ekologia. Firma przygotowała na tę okazję liczne promocje, w tym specjalny system kuponów (działający do 12 listopada do godziny 7:59 rano), serię zmieniających się co godzinę atrakcyjnych ofert błyskawicznych (startują o 9:00 11 listopada i potrwają do 9:00 13 listopada) i tradycyjnych zniżek na wybrane przez sprzedawców produkty. Jest więc na co czekać.

Odwiedź stronę pl.aliexpress.com już teraz.

Dzień Singla na AliExpress 2019: kupony, promocje, rabaty class="wp-image-1035404" title="Dzień Singla na AliExpress 2019: kupony, promocje, rabaty"

Odwiedź stronę pl.aliexpress.com już teraz.

*Materiał powstał we współpracy z marką AliExpress.

Lokowanie produktu
Najnowsze