REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Samsung zaufał Polakom. Nasze Galaxy S8 jako jedne z pierwszych otrzymają Androida Oreo

Dziś rozpoczną się testy systemu Android 8.0 Oreo dla użytkowników Samsunga Galaxy S8. Polska znajdzie się w grupie krajów, które dostaną dostęp do nowego oprogramowania w pierwszej kolejności.

31.10.2017
9:30
the missed spaceflight
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze dziś Androida 8.0 Oreo otrzymają użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej oraz Wielkiej Brytanii. Zaraz potem z wczesnej wersji oprogramowania będą mogli korzystać Niemcy, Hiszpanie, Francuzi, Polacy, a także Indusi oraz Chińczycy.

Wybranie naszego kraju jest bardzo miłym gestem, który pozwoli wybranym osobom cieszyć się nowym oprogramowaniem wcześniej niż innym. Decyzja taka oznacza spore zaufanie do naszych użytkowników.

Wcześniej na podobny wybór zdecydowało się między innymi LG.

Ta koreańska firma już od 2014 roku bardzo szybko dostarczała nowego Androida chętnym użytkownikom. Widocznie wówczas Polacy okazali się dobrymi testerami, skoro z ich usług chcą korzystać też inne przedsiębiorstwa.

Pamiętajmy jednak, że tylko chętni użytkownicy będą mogli skorzystać z wczesnej, zapewne dziurawej wersji systemu, nikt nie będzie zmuszony do instalacji niedopracowanego oprogramowania. By otrzymać dostęp do Androida 8.0 Orao wcześniej, należy zapisać się do programu Galaxy Beta, dostępnego z poziomu aplikacji Samsung Members.

Android 8.0 Oreo - co nowego?

Więcej o wszystkich nowościach czekających w Androidzie 8.0 dowiecie się oglądając nasze wideo:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA