Gwarancja ceny paliwa w Alior Banku to jeden z ciekawszych cashbacków na rynku

Lokowanie produktu

Masz firmę i płacisz kartą na stacjach benzynowych? Gwarancja niskiej ceny paliwa dla firm to jeden z ciekawszych cashbacków w polskich bankach.

19.10.2017 09.04
Gwarancja ceny paliwa w Alior Banku.

Cashback za korzystanie z kart płatniczych to dość popularna forma promocji produktów bankowych w Polsce. Ma ona różne formy. Możemy zatem otrzymać zwrot gotówki za robienie zakupów w konkretnych sklepach czy wypłatę pieniędzy za pośrednictwem terminala. Forma zwrotu może być także różna. Niektóre banki oferują możliwość jednorazowych zakupów za zwrócone środki w konkretnym sklepie.

Gwarancja niskiej ceny paliwa dla firm to promocja przygotowana przez Alior Bank z myślą o przedsiębiorcach. Jej mechanizm jest prosty. Bank zwróci na konto firmowe różnicę między średnią ceną paliwa podaną przez Polską Izbę Paliw Płynnych a ceną 3,90 zł, gwarantowaną w promocji.

Przykładowo przy zakupie 100 litrów benzyny bezołowiowej Pb 95, w średniej cenie 4,59 zł otrzymamy na konto firmowe zwrot w wysokości 69 zł. Jeżeli zatankujemy auto 150 litrami oleju napędowego, dostaniemy maksymalny zwrot, który w miesiącu wynosi 100 zł

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Promocja jest skierowana do nowych klientów biznesowych Alior Banku, prowadzących tzw. uproszczoną księgowość. Żeby otrzymywać zwrot trzeba spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest otwarcie rachunku firmowego Partner lub rachunku Bezpiecznego i zamówienie karty Mastercard Debit Commercial. Bank nie pobiera opłaty za wydanie i użytkowanie karty oraz za dokonywanie transakcji bezgotówkowych w Polsce. Drugi to przynajmniej jedna płatność kartą za paliwo na stacji dowolnej sieci w Polsce. Trzeci wymóg to zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł w miesiącu w dowolnych sklepach czy punktach usługowych. Ostatni warunek to jeden przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego z rachunku, do którego dołączona jest karta płatnicza.

W danym miesiącu rozliczana jest suma transakcji za zakup paliwa na stacjach benzynowych. Pod uwagę brane są zakupy paliw płynnych Pb98, Pb95 i ON. Kwotę zwrotu otrzymamy 10 dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Żeby otworzyć rachunek Partner wystarczy wypełnić formularz na stronie. Podajemy w nim nazwę firmy, NIP, imię i nazwisko, numer kontaktowy i adres e-mail. Skontaktuje się z nami pracownik banku, który pomoże załatwić dalsze formalności. Możemy też udać się do oddziału banku lub placówki partnerskiej.

Rachunek Partner oferuje darmowe przelewy internetowe w systemie Elixir,w tym do ZUS i US, a także darmowe wypłaty w bankomatach Alior Banku. Nie zapłacimy również za pakiet Assistance (pomoc specjalisty przy naprawie sprzętu biurowego, ochrona sprzętu elektronicznego, pomoc medyczna, usługa concierge). Dodatkowo możemy skorzystać z bezpłatnej aplikacji księgowej online dostępnej za pośrednictwem portalu zafirmowani.pl.

Prowadzenie rachunku Partner może być też bezpłatne. Wystarczy, że w miesiącu wykonamy jeden przelew do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego oraz zapewnimy wpływy od kontrahentów lub będziemy wpłacać utarg na kwotę nie mniejszą niż 2500 zł.

Artykuł powstał we współpracy z Alior Bankiem.

Lokowanie produktu
Najnowsze