Najważniejsze targi sprzętu audio-video obchodzą 20. urodziny. Nie może cię tam zabraknąć

Lokowanie produktu: Audio Video Show

W tym roku największe w Polsce targi sprzętu audio-video obchodzą jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Mając w pamięci poziom poprzednich wydarzeń, nie możemy się już doczekać tegorocznego Audio Video Show.

23.10.2017 17.10
Gramofony i winyle na Audio Video Show 2016

Audio Video Show 2017 odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada na stadionie PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. To drugie co do wielkości tego typu wydarzenie w Europie. W czasie targów zobaczymy sprzęt z różnych przedziałów cenowych. Będziemy mieli okazję zobaczyć urządzenia do codziennego użytku za kilkaset złotych oraz systemy audio i wideo o wartości kilkuset tysięcy euro. Dla gości wydarzenia organizator przewiduje dodatkowe warsztaty i prelekcje.

- Z roku na rok bijemy kolejne rekordy pod względem liczby najlepszych producentów audio i wideo, więc liczymy, że podczas najbliższej edycji będzie podobnie – jak zachęca nas Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show. Traktuję jego słowa poważnie. Już wielokrotnie gościliśmy na tych targach i za każdym razem poziom robił duże wrażenie. Targi te to jedyna w swoim rodzaju szansa na przetestowanie i porównanie wielu znakomitych urządzeń. W tym najdroższego sprzętu, sprowadzonego do Polski tylko na czas targów.

Sennheiser Orpheus HE-1

Powierzchni wystawowej nie zabraknie.

Wiemy już, że ponownie zostanie pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W lożach VIP stadionu PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach zarezerwowano 168 sal prezentacyjnych oraz 35 stoisk. Tegorocznym rekordem targów Audio Video Show jest również liczba 155 wystawców.

W czasie wydarzenia nie zabraknie popularnych producentów, jak Samsung, Sony, Panasonic, czy Philips. W dniach 17-19 listopada na targach zostanie zaprezentowany także sprzęt luksusowych marek, takich jak B&W, McIntosh czy Bang & Olufsen. Ponadto, w salach stadionu PGE Narodowy goście będą mogli zwiedzić największą w Polsce wystawę słuchawek.

Gramofony i winyle na Audio Video Show 2016

Znamy już pierwszą dodatkową atrakcję. Ucieszą się z niej fani winyli.

Podczas trwania Audio Video Show odwiedzający będą mieli niepowtarzalną możliwość nabycia najlepszych płyt winylowych w, jak obiecuje organizator, bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystko za sprawą największej strefy winylowej w Polsce, która rozciągnie się na dwa obiekty – stadion PGE Narodowy oraz hotel Radisson Blu Sobieski.

Melomani i fani winylowego brzmienia będą mieli do wyboru kilkanaście tysięcy tytułów, z oferty ponad trzydziestu czołowych sklepów płytowych z całej Polski. Dodatkowym atutem strefy jest szeroki przekrój dostępnej muzyki: od klasycznego rocka i muzyki alternatywnej, soulu, elektroniki, nowego i klasycznego jazzu, po world music i muzykę eksperymentalną.

O kolejnych atrakcjach będziemy was informować na bieżąco.

Jak co roku, zamierzamy się wybrać na targi i opisywać najciekawsze stoiska, sprzęty i atrakcje. W ten sposób chcemy zarówno zachęcić niezdecydowanych do wybrania się na Audio Video Show, jak i zaspokoić ciekawość tych, którzy z wielu przyczyn nie będą mogli się tam pojawić. Jakie to będą relacje i czym właściwie jest Audio Video Show? Gorąco zachęcamy do przejrzenia naszych licznych materiałów z poprzednich edycji targów. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, którego żal przegapić.

Lokowanie produktu: Audio Video Show
Najnowsze