Biznes  / News

No to oficjalnie - ruszamy ze Spiders.Agency!

Picture of the author
554 interakcji
dołącz do dyskusji

Ach, jak długo czekałem, aby się wam pochwalić tym projektem. Dziś już jednak mogę - oficjalnie bowiem inaugurujemy działanie Spiders.Agency!

Jak sama nazwa wskazuje - Spiders.Agency będzie… agencją. Jaką dokładnie? Marketingową, projektową, brandingową, programistyczną, pozycjonującą, reklamową. Serio, jesteśmy odpowiednio kompetencyjnie przygotowani, by zaspokoić wiele potrzeb naszych ewentualnych klientów.

Geneza Spiders.Agency jest następująca:

Kilka miesięcy temu umowę wypowiedziała nam agencja, która obsługiwała nas pod kątem programistyczno-projektowym. Popatrzeliśmy po sobie chwilę i… zdecydowaliśmy, że udźwigniemy to dalej sami. Tym bardziej, że pracowały tam osoby, które obsługiwały Spider’s Web znacznie dłużej, niż trwała nasza współpraca z ową agencją.

Szybko zdecydowaliśmy, że pójdziemy o krok dalej, aniżeli przejęcie pełnej obsługi serwisów: Spider’s Web, Spider’s Web Rozrywka i Bezprawnik - zaoferujemy nasze usługi na zewnątrz, innym zainteresowanym podmiotom.

Oto więc jesteśmy!

Co możemy razem zrobić?

  • pomożemy wam stworzyć wyjątkową stronę www opartą o WordPressa, którego znamy na wylot. Od ponad 10 lat budujemy i rozwijamy bowiem projekty na bazie WordPressa. Wiemy o nim dosłownie wszystko.
  • przygotujemy kompleksową kampanię SEM (SEO & PPC) - jeśli dobrze znasz Spider’s Web, to wiesz, że jest potęgą, jeśli chodzi o odpowiednie pozycjonowanie w Google’u. Pomożemy ci zdobyć podobną pozycję.
  • zbudujemy dla ciebie od zera internetowy projekt: serwis, sklep. Wiemy, jak to się robi. Mamy za sobą udane projekty zrealizowane dla globalnych i polskich marek.
  • przeprowadzimy szkolenie twoich pracowników z zakresu SEM, prowadzenia serwisów internetowych.

To na początek, bo w nadchodzących miesiącach będziemy rozszerzać zakres naszych działań.

Jak się z nami skontaktować?

Najlepiej przez szefa Spiders.Agency, Przemka Śmita.

Więcej o tym, kim jesteśmy, co oferujemy i w jakim modelu działamy znajdziesz w naszej prezentacji, która jest dostępna do pobrania tutaj.

Zapraszamy też na naszą stronę spiders.agency, która… ruszy wkrótce.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst