REKLAMA

No to oficjalnie - ruszamy ze Spiders.Agency!

Ach, jak długo czekałem, aby się wam pochwalić tym projektem. Dziś już jednak mogę - oficjalnie bowiem inaugurujemy działanie Spiders.Agency!

19.09.2017 17.56
No to oficjalnie – ruszamy ze Spiders.Agency!
REKLAMA
REKLAMA

Jak sama nazwa wskazuje - Spiders.Agency będzie… agencją. Jaką dokładnie? Marketingową, projektową, brandingową, programistyczną, pozycjonującą, reklamową. Serio, jesteśmy odpowiednio kompetencyjnie przygotowani, by zaspokoić wiele potrzeb naszych ewentualnych klientów.

Geneza Spiders.Agency jest następująca:

Kilka miesięcy temu umowę wypowiedziała nam agencja, która obsługiwała nas pod kątem programistyczno-projektowym. Popatrzeliśmy po sobie chwilę i… zdecydowaliśmy, że udźwigniemy to dalej sami. Tym bardziej, że pracowały tam osoby, które obsługiwały Spider’s Web znacznie dłużej, niż trwała nasza współpraca z ową agencją.

Szybko zdecydowaliśmy, że pójdziemy o krok dalej, aniżeli przejęcie pełnej obsługi serwisów: Spider’s Web, Spider’s Web Rozrywka i Bezprawnik - zaoferujemy nasze usługi na zewnątrz, innym zainteresowanym podmiotom.

Oto więc jesteśmy!

 class="wp-image-592777"

Co możemy razem zrobić?

  • pomożemy wam stworzyć wyjątkową stronę www opartą o WordPressa, którego znamy na wylot. Od ponad 10 lat budujemy i rozwijamy bowiem projekty na bazie WordPressa. Wiemy o nim dosłownie wszystko.
  • przygotujemy kompleksową kampanię SEM (SEO & PPC) - jeśli dobrze znasz Spider’s Web, to wiesz, że jest potęgą, jeśli chodzi o odpowiednie pozycjonowanie w Google’u. Pomożemy ci zdobyć podobną pozycję.
  • zbudujemy dla ciebie od zera internetowy projekt: serwis, sklep. Wiemy, jak to się robi. Mamy za sobą udane projekty zrealizowane dla globalnych i polskich marek.
  • przeprowadzimy szkolenie twoich pracowników z zakresu SEM, prowadzenia serwisów internetowych.
 class="wp-image-592775"

To na początek, bo w nadchodzących miesiącach będziemy rozszerzać zakres naszych działań.

Jak się z nami skontaktować?

Najlepiej przez szefa Spiders.Agency, Przemka Śmita.

Więcej o tym, kim jesteśmy, co oferujemy i w jakim modelu działamy znajdziesz w naszej prezentacji, która jest dostępna do pobrania tutaj.

REKLAMA
 class="wp-image-593086"

Zapraszamy też na naszą stronę spiders.agency, która… ruszy wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA