1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Przeanalizuj analitykę, rozwiń swoją firmę, zarabiaj więcej. Zapraszamy na SAS Forum 2017

Patronat medialny

Kompleksowe i innowacyjne wykorzystanie danych decyduje dziś o bezpieczeństwie i konkurencyjności przedsiębiorstw, oraz satysfakcji ich klientów. Trendy w rozwoju analityki biznesowej oraz przykłady jej zastosowań będą tematem konferencji SAS Forum 2017.

21.09.2017
15:11
SAS Forum Polska 2017

Nowoczesna analityka i przetwarzanie dużych ilości danych ze zdolnością wyciągania z nich wniosków w istotny sposób zmieniły sposób funkcjonowania nowoczesnych firm. Pozwalają im odkrywać nowe obszary i możliwości biznesowe oraz oferować innowacyjne produkty i usługi. Umiejętność wykorzystania ich potencjału decyduje dziś o przyszłości biznesu.

Tak się składa, że SAS Forum to jedno z najważniejszych spotkań ekspertów, praktyków i użytkowników analityki biznesowej w Polsce.

Podczas konferencji odbędzie się kilka równoległych sesji tematycznych: Analytics in Action, InnovAction, Fraud, Risk & Compliance, Trendy i technologie oraz SAS prezentuje. Prelegenci przedstawią na nich najnowsze trendy technologiczne i biznesowe w różnych obszarach związanych, jakże by inaczej, z analizą danych. Warsztaty będą okazją do poznania możliwości i funkcjonalności wybranych narzędzi analitycznych SAS.

Zostaną również zaprezentowane praktyczne przykłady wykorzystania analityki w marketingu do automatyzacji komunikacji z klientami w czasie rzeczywistym i optymalizacji działań promocyjnych. Goście SAS Forum dowiedzą się także, w jaki sposób analiza danych wspiera biznes w obszarach wykrywania nadużyć i cyberbezpieczeństwa.

Podczas SAS Forum Polska 2017 specjaliści poruszą też kwestię dostosowania procedur do nowych regulacji.

Regulacji takich, jak Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (IFRS9), IV dyrektywa AML dotycząca przeciwdziałania praniu pieniędzy, a także Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). W strefie demo uczestnicy będą mogli poznać praktyczny przykład wykorzystania analityki w Internecie rzeczy. System będzie przetwarzał na żywo dane z sensorów umieszczonych w modelach samochodów, aby analizować styl i bezpieczeństwo jazdy oraz inne parametry.

Analiza danych w biznesie nie będzie jedynym tematem tegorocznej edycji SAS Forum. Systemy analityczne wszak wpływają nie tylko na procesy biznesowe, ale również na ekonomiczne i społeczne. Z jednej strony powszechny dostęp do informacji pozwala niwelować różnice związane ze statusem majątkowym czy wykształceniem, z drugiej – stawia w uprzywilejowanej pozycji tych, którzy potrafią z nich korzystać.

SAS Forum Polska 2017 class="wp-image-593848"

Konferencja SAS Forum Polska 2017 odbędzie się 6 listopada w Warszawie. Spider’s Web jest jednym z patronów medialnych konferencji. Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na pod tym adresem.

Patronat medialny
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze