REKLAMA

Polski Listonic ląduje na Android Wear. Robienie zakupów od teraz może być śmiesznie proste

Masz zegarek z Android Wear? Jeśli tak, to już teraz dzięki polskiemu Listonicowi możesz obsługiwać listy zakupowe z poziomu nadgarstka... a nawet z poziomu głosu.

05.09.2017 11.03
android wear
REKLAMA
REKLAMA

Listonic to polski startup znany głównie z desktopowych i mobilnych aplikacji, które ułatwiają tworzenie i zarządzanie listami zakupowymi. Firma obecna jest nie tylko w Polsce i na rynkach anglojęzycznych. Program można pobrać i obsługiwać po polsku, angielsku, hiszpańsku, portugalsku, rosyjsku, niemiecku, francusku, duńsku, szwedzku, norwesku, fińsku itd. Jest nawet wersja w hindi.

Dodawanie nowych wersji językowych pozwoliło Listonicowi podwoić tempo wzrostu w ciągu ostatnich 4 miesięcy. Firma nie zwalnia jednak tempa. Dziś swoją premierę ma aplikacja na Android Wear, czyli google'ową platformę dla smart zegarków.

Czym wyróżnia się aplikacja Listonica?

Głosowe dyktowanie list zakupowych.

Od razu po otwarciu aplikacji możemy zacząć dyktować listę zakupową. Należy przy tym pamiętać, aby odpowiednio rozdzielać produkty (w wersji anglojęzycznej słowem "and", w polskiej "i").

Nie jest to pierwsza przygoda Listonica z wsłuchiwaniem się w słowa użytkowników. Funkcja ta była dostępna już od ponad roku na smartfonach.

listonic class="wp-image-588847"

Powiadomienia na zegarku.

Jeśli dzielimy tworzenie listy albo robienie zakupów z innymi osobami, to na zegarku otrzymamy powiadomienie, że ktoś coś kupił lub dodał kolejny produkt.

 class="wp-image-588846"

Aplikacja wygląda bardzo ładnie i schludnie. Jest też zgodna z lansowanym przez Google Material Design. To także kolejna przygoda Listonica z tworzeniem aplikacji na wearables. W ostatnich tygodniach Polacy wydali bowiem aplikację na Samsunga Gear.

Bardzo cieszy, że tworzona przez Polaków aplikacja jest najwyżej oceniana w swojej niszy:

REKLAMA
listonic class="wp-image-588871"

Aby korzystać z Listonica na zegarku wystarczy pobrać go na telefon. Aplikacja sama powinna pojawić się na sparowanym smartwatchu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA