REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

iPhone X Edition: konferencja Apple - live blog Spider's Web

Już dzisiaj o godzinie 19:00 wystartuje konferencja Apple, podczas której zaprezentowane zostaną nowe smartfony iPhone. Oglądaj i komentuj razem z nami.

12.09.2017
18:25
iPhone X Edition: konferencja Apple - oglądaj na żywo
REKLAMA
658 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Dzisiejszego wieczoru nie spodziewamy się wielkich niespodzianek. Wszystkie nowości Apple są już dość dobrze znane - przedostały się do internetu pod postacią niezliczonej liczby wycieków i plotek.

Po cichu liczymy jednak na to, że Apple czymś nas zaskoczy i chcemy wierzyć, że nie będzie to kosmiczna cena nowego iPhone'a.

iPhone X Edition - premiera na żywo. O której start?

iPhone X Edition: konferencja Apple - oglądaj na żywo class="wp-image-590585"

Stream wideo z konferencji Apple będzie dostępny na specjalnej stronie. Po wejściu na nią przed rozpoczęciem relacji najprawdopodobniej ujrzysz komunikat “Join us here September 12 at 10 a.m. PDT to watch the keynote, the first-ever event at the Steve Jobs Theater.” – oznacza to, że transmisja rozpocznie się 12 września 2017 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Konferencja Apple – jak oglądać?

Na chwilę przed startem konferencji na tej stronie zostanie zamieszczony odtwarzacz wideo z transmisją. Do obsługi transmisji Apple korzysta z technologii HLS (HTTP Live Streaming), która nie jest wspierana przez niektóre przeglądarki, np. przez Chrome’a, Firefoksa i Internet Explorera.

Aby oglądać stream na oficjalnej witrynie należy otworzyć stronę w przeglądarce Microsoft Edge (Windows 10) lub na iPhonie, iPadzie bądź iPodzie z przeglądarką Safari (iOS 9.0 lub nowszy). Oczywiście transmisja będzie dostępna również na komputerach Mac z systemem macOS (10.11 lub nowszym). Istnieje również możliwość oglądania transmisji za pomocą Apple TV (2. gen. i 3. gen. - wymaga oprogramowania 6.2 lub nowszego - lub 4. gen.).

Jak oglądać konferencję Apple na Androidzie i starszych Windowsach?

Istnieje nieoficjalny sposób, aby uruchomić wideo z transmisją również na starszych Windowsach oraz na Androidzie. W tym celu należy zainstalować oprogramowanie VLC Player.

Na Windowsach klikamy w zakładkę Media i Open Network Stream, a na Androidzie wybieramy Stream. Następnie wklejamy ten link* (kliknij prawym lub przytrzymaj palec na ekranie, żeby skopiować).

*Z linku będzie można skorzystać dopiero na chwilę przed startem transmisji. 

Konferencja Apple – live blog

Na Spider’s Web tradycyjnie już będziemy prowadzili live bloga z konferencji Apple. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

W trakcie live’a będziemy również publikować gorące newsy, a po zakończeniu konferencji pojawi się szereg podsumowań, opracowań, felietonów i analiz.

Bądźcie z nami! Zaczynamy o 19:00.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA