REKLAMA

To już oficjalnie - wiemy, kiedy poznamy nowe iPhone'y

Fani Apple - w końcu możecie zaznaczyć w kalendarzu odpowiednią datę. Apple oficjalnie rozesłał już zaproszenia na premierę najnowszej generacji iPhone'ów.

31.08.2017 16.20
iphone
REKLAMA
REKLAMA

Zaskoczenia nie ma - termin 12.09, który podała dzisiaj amerykańska firma, trafił do sieci w formie plotek przed kilkoma dniami. Teraz jednak wiemy, że przecieki te okazały się prawdą.

Poza datą, jak to zwykle w przypadku zaproszeń od Apple bywa, nie ujawniono nic. W nadchodzących dniach najprawdopodobniej po sieci krążyć będą spekulacje na temat tego, jaka wiadomość została zaszyta w minimalistycznym zaproszeniu i cóż oznaczają przeróżne kolory wypełniające logo Apple.

Nowy iPhone i...?

Najbardziej prawdopodobna opcja przewiduje premierę trzech telefonów - 7s oraz 7s Plus, które będą odświeżonymi wersjami poprzednich generacji tych sprzętów, a także zupełnie nowego iPhone'a 8. To właśnie ten ostatni wzbudza największe emocje, głównie przez wzgląd na zerwanie z dotychczasowym wzornictwem i postawienie na bezramkową budowę oraz... ze względu na cenę, która może być rekordowo wysoka - nawet jak na telefony od Apple.

W przypadku modeli 7s i 7s Plus nie ma niestety co liczyć na tak gruntowne zmiany. Wygląd zewnętrzny zostanie w dużej mierze zachowany - zmienią się jedynie plecki tych urządzeń, które teraz pokryje szkło, pozwalające na zastosowanie bezprzewodowego ładowania.

Możliwe, że tej trójce nowych telefonów będą towarzyszyć inne sprzęty. O ile (niestety) premiera kolejnej generacji iPhone'a SE jest mało prawdopodobna, o tyle w ostatnim czasie sporo mówiło się m.in. o debiucie nowej odsłony Apple TV, a także Apple Watcha, wyposażonego w moduł łączności LTE. Po cichu liczyłbym też na przypadkową premierę zbłąkanego Maca Mini w odświeżonej wersji, ale to raczej oczekiwania, które nie zostaną spełnione podczas tej konferencji.

Pozstaje nam więc czekać i odliczać dni do 12.09.2017. Niezależnie od tego, co Apple pokaże, z całą pewnością będzie o czym dyskutować.

REKLAMA

Czytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA