1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Elegancki smartfon i opaska z pulsometrem za mniej niż tysiaka - to nowa promocja Wiko

Ruszyła właśnie promocja na smartfon francuskiej marki Wiko. Telefon Wiko Ufeel Prime - testowany niedawno przez Dawida (Dawid poleca) - można kupić teraz za zaledwie 999 zł, a w tej cenie producent dorzuca w prezencie opaskę mierzącą puls WiMate, która normalnie kosztuje 399 zł.

wiko ufeel prime wimate 999 zł promocja

Wiko to francuski producent smartfonów, który niedawno pojawił się na polskim rynku. W innych krajach cieszy się już sporą popularnością, a marka znalazła się w pierwszej piątce producentów telefonów w zachodniej części Europy. Teraz firma chce zainteresować klientów z Polski nową promocją.

wiko ufeel prime wimate 999 zł promocja class="wp-image-567685"

Telefon i opaska od Wiko w promocyjnej cenie - zestaw dla osób ceniących zdrowy tryb życia.

Pierwszą dobrą wiadomością jest to, że Wiko obniżyło cenę swojego telefonu. Wcześniej Wiko Ufeel Prime kosztował 1099 zł, a teraz można ten telefon kupić za 999 zł. To zresztą nie koniec niespodzianek - Wiko przygotowało warty ok. 400 zł prezent.

Po zakupie Wiko Ufeel Prime klienci będą mogli odebrać WiMate, czyli gadżet z kategorii technologii ubieralnej. To akcesorium, które jest w stanie rejestrować aktywność użytkownika i zapisuje te dane w aplikacji do późniejszego wglądu.

Opaska WiMate, w przeciwieństwie do większości gadżetów tego typu, nie mierzy wyłącznie przebytych przez użytkownika kroków. Smartband od Wiko ma wbudowany pulsometr. Klienci, którzy zdecydują się na zakup Wiko Ufeel Prime dostaną ją w gratisie.

wiko ufeel prime wimate 999 zł promocja class="wp-image-567684"

Wiko Ufeel Prime i opaska WiMate - szczegóły promocji.

Firma nową promocją chce przekonać mieszkańców naszego kraju, by bliżej się przyjrzeli akcesoriom marki Wiko. Jeśli ktoś liczy na gratisową opaskę powinien się jednak spieszyć - promocja trwa tylko od 29 maja do 11 czerwca 2017 roku. Zdecydowanie warto z niej skorzystać, ponieważ opaska kosztuje normalnie 399 zł.

Aby skorzystać z promocji klienci, którzy kupią Wiko Ufeel Prime w sklepach partnerskich Wiko, będą mieli możliwość rejestracji na stronie WikoGameChanger.pl. Po rejestracji zakupu opaska WiMate zostanie przesłana pocztą na podstawie rejestracji i ważnego paragonu.

Wiko Ufeel Prime i Wiko WiMate - co warto wiedzieć?

Smartfon marki Wiko o nazwie Ufeel Prime to elegancki telefon z 5-calowym ekranem Full HD przykrytym szkłem 2,5D. Urządzenie napędza procesor Qualcomm Snapdragon 430 wspierany przez aż 4 GB RAM. W telefonie nie zabrakło łączności LTE oraz dwóch aparatów fotograficznych: 13 Mpix i 8 Mpix.

Opaska Wiko WiMate wyposażona została w wyświetlacz OLED mono. Urządzenie może pracować na jednym ładowaniu do 5 dni i pozwala na całodobowy monitoring pracy serca posiadacza. Obudowa spełnia normę IP67, więc z opaski można swobodnie korzystać bez obawy o to, że uszkodzi ją zachlapanie lub pot podczas treningu.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu