Elegancki smartfon i opaska z pulsometrem za mniej niż tysiaka - to nowa promocja Wiko

Lokowanie produktu

Ruszyła właśnie promocja na smartfon francuskiej marki Wiko. Telefon Wiko Ufeel Prime - testowany niedawno przez Dawida (Dawid poleca) - można kupić teraz za zaledwie 999 zł, a w tej cenie producent dorzuca w prezencie opaskę mierzącą puls WiMate, która normalnie kosztuje 399 zł.

29.05.2017 15.11
wiko ufeel prime wimate 999 zł promocja

Wiko to francuski producent smartfonów, który niedawno pojawił się na polskim rynku. W innych krajach cieszy się już sporą popularnością, a marka znalazła się w pierwszej piątce producentów telefonów w zachodniej części Europy. Teraz firma chce zainteresować klientów z Polski nową promocją.

wiko ufeel prime wimate 999 zł promocja class="wp-image-567685"

Telefon i opaska od Wiko w promocyjnej cenie - zestaw dla osób ceniących zdrowy tryb życia.

Pierwszą dobrą wiadomością jest to, że Wiko obniżyło cenę swojego telefonu. Wcześniej Wiko Ufeel Prime kosztował 1099 zł, a teraz można ten telefon kupić za 999 zł. To zresztą nie koniec niespodzianek - Wiko przygotowało warty ok. 400 zł prezent.

Po zakupie Wiko Ufeel Prime klienci będą mogli odebrać WiMate, czyli gadżet z kategorii technologii ubieralnej. To akcesorium, które jest w stanie rejestrować aktywność użytkownika i zapisuje te dane w aplikacji do późniejszego wglądu.

Opaska WiMate, w przeciwieństwie do większości gadżetów tego typu, nie mierzy wyłącznie przebytych przez użytkownika kroków. Smartband od Wiko ma wbudowany pulsometr. Klienci, którzy zdecydują się na zakup Wiko Ufeel Prime dostaną ją w gratisie.

wiko ufeel prime wimate 999 zł promocja class="wp-image-567684"

Wiko Ufeel Prime i opaska WiMate - szczegóły promocji.

Firma nową promocją chce przekonać mieszkańców naszego kraju, by bliżej się przyjrzeli akcesoriom marki Wiko. Jeśli ktoś liczy na gratisową opaskę powinien się jednak spieszyć - promocja trwa tylko od 29 maja do 11 czerwca 2017 roku. Zdecydowanie warto z niej skorzystać, ponieważ opaska kosztuje normalnie 399 zł.

Aby skorzystać z promocji klienci, którzy kupią Wiko Ufeel Prime w sklepach partnerskich Wiko, będą mieli możliwość rejestracji na stronie WikoGameChanger.pl. Po rejestracji zakupu opaska WiMate zostanie przesłana pocztą na podstawie rejestracji i ważnego paragonu.

Wiko Ufeel Prime i Wiko WiMate - co warto wiedzieć?

Smartfon marki Wiko o nazwie Ufeel Prime to elegancki telefon z 5-calowym ekranem Full HD przykrytym szkłem 2,5D. Urządzenie napędza procesor Qualcomm Snapdragon 430 wspierany przez aż 4 GB RAM. W telefonie nie zabrakło łączności LTE oraz dwóch aparatów fotograficznych: 13 Mpix i 8 Mpix.

Opaska Wiko WiMate wyposażona została w wyświetlacz OLED mono. Urządzenie może pracować na jednym ładowaniu do 5 dni i pozwala na całodobowy monitoring pracy serca posiadacza. Obudowa spełnia normę IP67, więc z opaski można swobodnie korzystać bez obawy o to, że uszkodzi ją zachlapanie lub pot podczas treningu.

Lokowanie produktu
Najnowsze