REKLAMA

Q&A: Samsung Galaxy S8+. Mamy go i możesz zapytać, o co chcesz

Emocje po premierze Samsunga Galaxy S8 powoli opadają. Mimo że o nowych telefonach - S8 i S8+ - wiedzieliśmy już niemal wszystko przed premierą, to oficjalna prezentacja była głośnym i szeroko komentowanym wydarzeniem. Dlatego przygotowaliśmy dla was panel Q&A, w którym możecie zadawać pytania, na które będziemy odpowiadać.

31.03.2017 15.04
Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ (S8 Plus)
REKLAMA
REKLAMA

Pytać możecie o Samsunga Galaxy S8+, bo mamy już taki model w redakcji. Możecie pytać też o mniejszego Galaxy S8, Samsunga DeX, Gear VR i Gear 360, bo mieliśmy już okazję z nich korzystać.

Zadaj pytanie o nowości Samsunga

Pytania możecie zadawać w komentarzach pod tym wpisem, ale również na YouTubie Spider's Web TV, gdzie odbędzie się nasz panel Q&A.

Uprzedzamy jednak, że są pewne kwestie, o których jeszcze mówić nie możemy - obowiązują nas zasady embarga. Więc może zdarzyć się tak, że na niektóre pytania odpowiemy później, np. w formie osobnej publikacji.

Będziemy odpowiadać na żywo!

Na wasze pytania będziemy odpowiadać o godzinie 19:00 na YouTubie w audycji #JestTemat. Program poprowadzi Marcin Połowianiuk, który jeszcze przed premierą korzystał z Samsunga Galaxy S8 i S8+ oraz dodatków takich jak: Samsung DeX, Gear VR i Gear 360.

Marcin jest też użytkownikiem Samsunga Galaxy S7 edge, więc ma bardzo dobre porównanie modelu Galaxy S8 z poprzednią generacją. Dlatego też możecie go pytać o wszelkie różnice między tymi telefonami.

Odpowiemy na pytania, które pojawią się w komentarzach pod tym tekstem oraz na te, które na żywo będziecie zadawać na YouTubie.

Aby nie przegapić innych naszych relacji live na YouTubie i innych materiałów wideo, które tam publikujemy zasubskrybuj teraz kanał Spider’s Web TV i bądź na bieżąco.

REKLAMA

LIVE #JestTemat

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA