REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Premiera Samsunga Galaxy S8 - live blog Spider’s Web

Już dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się konferencja Samsunga, podczas której koreański gigant zaprezentuje nowy smartfon - Galaxy S8 - oraz inne urządzenia mobilne. Spider’s Web będzie relacjonował na żywo to wydarzenie - prosto z Londynu. Na dzisiejszy wieczór przygotowaliśmy dla was masę świetnych materiałów - teksty i filmy - dlatego już od 17:00 bądźcie z nami.

29.03.2017
15:32
Premiera Samsunga Galaxy S8 - live blog Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Jednak cały czas otwarte pozostaje pytanie: czy to już wszystko? Czy Samsung skrywa jeszcze jakąś tajemnicę? Czy ma jeszcze asa w rękawie? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy dzisiaj po godzinie 17:00.

Dawid Kosiński i Marcin Połowianiuk są w Londynie, skąd na żywo będą komentować konferencję. Na łamach Spider’s Web będziemy prowadzili live bloga, który będzie dostępny poniżej w tym wpisie.

Dodatkowo pojawi się wiele publikacji: newsy, pierwsze wrażenia, felietony i analizy.

To jednak nie wszystko! Na kanale Spider’s Web TV również będzie się działo. Zaplanowaliśmy na dzisiejsze popołudnie i wieczór bardzo mocną ramówkę! Będą - oczywiście - filmy o wszystkich nowościach Samsunga, a o godzinie 19:00 program na żywo #JestTemat.

#JestTemat to nasz nowy cykl audycji live na YouTubie - nadajemy od poniedziałku do piątku, codziennie o godzinie 19:00 na żywo. Różni prowadzący, różne tematy, ale dzisiaj wydanie specjalne - na żywo z Londynu, prosto z premiery Samsunga Galaxy S8, rozmawiać z wami będą Dawid Kosiński i Marcin Połowianiuk.

Jako że dzisiaj środa, a w środy na YouTubie zawsze pojawiają się materiały z cyklu [ZEGAR-TYKA], w których w minutę lub dwie opowiadamy o jednym zagadnieniu ze świata technologii, to dzisiaj na kanale pojawi się jeszcze jeden materiał. Tematu odcinka na razie nie zdradzę.

Aby nie przegapić naszych nowych materiałów, już teraz zasubskrybujcie Spider’s Web TV na YouTubie. I pamiętajcie, żeby dzisiaj wieczorem kilka razy zaglądać na bloga i na kanał, aby zapoznać się z wszystkimi materiałami.

Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania konferencji Samsunga. O 17:00 na live blogu Spider’s Web, a o 19:00 na Spider’s Web TV w audycji #JestTemat. Bądźcie z nami!

Samsung Galaxy S8 - oglądaj na żywo

Premiera Galaxy S8 - live blog:

REKLAMA

(function() { var lb24 = document.createElement('script'); lb24.type = 'text/javascript'; lb24.id = '24lbScript'; lb24.async = true; lb24.charset="utf-8"; lb24.src = '//v.24liveblog.com/embed/24.js?id=1381789'; (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(lb24);})();

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA