REKLAMA

W zestawie z Samsungiem Galaxy S8 nie znajdziesz zwykłych słuchawek. Będą niezwykłe

Samsung zdecydował się nieco osłodzić wysoką cenę smartfonów Galaxy S8 i Galaxy S8+. Do pudełka z telefonem dorzucane będą warte 99 dol. słuchawki przygotowane we współpracy z inżynierami AKG. Taki prezent nie powinien jednak nikogo dziwić.

29.03.2017 16.45
Samsung Galaxy S8 premiera słuchawki AKG
REKLAMA
REKLAMA

Smartfony Galaxy S8 i Galaxy S8+ zostały dzisiaj oficjalnie zaprezentowane. Większość informacji na ich temat wyciekło przed premierą, ale producentowi udało się utrzymać w tajemnicy jedną niespodziankę dotyczącą zawartości pudełka.

W zestawie z Galaxy S8 i Galaxy S8+ znajdą się słuchawki, które dostroiła firma AKG.

Samsung chwali się, że to nie są zwykłe pchełki jakie można zwykle znaleźć w zestawach sprzedażowych. Ocenia swój douszny zestaw słuchawkowy z mikrofonem jako sprzęt wysokiej jakości, który będzie można zakupić osobno za 99 dol. czyli w przeliczeniu ok. 400 zł.

Zestaw słuchawkowy przygotowany przy współpracy z AKG to przewodowe słuchawki dokanałowe, które podłączane będą do telefonu przez port minijack. Tego gniazda nie zabrakło w końcu w Galaxy S8. Słuchawki mają zapewniać wygłuszanie dźwięków otoczenia.

To, że Samsung zaprojektował słuchawki do Galaxy S8 i Galaxy S8+ przy współpracy z AKG nie powinno być zaskoczeniem.

Koreański gigant przejął w końcu firmę Harman, w której portfolio znajduje się marka AKG. Głównym motywem przejęcia był segment motoryzacyjny, ale tak jak przewidywałem, Samsung wykorzystał nowy nabytek również w segmencie mobilnym.

Z informacji udostępnionych przez firmę Samsung wynika też, że taki dodatek nie ominie Polaków. Osoby, które zdecydują się na zakup telefonów w naszym kraju również znajdą w pudełku z Galaxy S8 lub Galaxy S8+ te słuchawki.

Więcej na temat Galaxy S8 i Galaxy S8+.

REKLAMA

Na łamach Spider's Web możecie przeczytać już nasze pierwsze wrażenia po tym, jak korzystaliśmy nowego modelu telefonu marki Samsung. Omówiliśmy jego specyfikację, a także przyjrzeliśmy się jak prezentują się Samsung DeX i nowa kamera Samsung Gear 360 wraz z goglami Samsung Gear VR. Wcześniej poznaliśmy też ceny Galaxy S8 i Galaxy S8+ u polskich operatorów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA