1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Sprzęt

To najlepszy moment, by kupić Surface Pro 4. Taniej nigdy nie było!

Ledwie tydzień temu pisałem, że topowa hybryda Microsoftu to świetny zakup, nawet w przeddzień premiery jej następcy. No i proszę! Microsoft właśnie obniżył cenę Surface Pro 4 do niespotykanie niskiego poziomu. Trzeba się jednak pospieszyć.

Surface Pro 4 w mega promocjach! Trzeba się spieszyć
195 interakcji
dołącz do dyskusji

Jeżeli z jakiegoś powodu wstrzymywałeś się od zakupu Surface Pro 4, teraz jest najlepszy moment, by „pociągnąć za spust”. Przy zakupie Surface Pro 4, w pakiecie otrzymasz atrakcyjne dodatki o wartości do 1199 zł, a kupując Surface Pro 4 o konfiguracji z procesorem Core M – zaoszczędzisz nawet 1579 zł!

Surface Pro 4 w świetnych cenach i z kapitalnymi dodatkami.

Promocje na Surface Pro 4 już wystartowały i potrwają tydzień, do 8.02.2017. Dotyczy to zarówno sprzedaży w sklepie Microsoftu, jak i sklepach partnerskich X-KOM, Komputronik oraz Euro RTV AGD.

We wszystkich sklepach za Surface Pro 4 w konfiguracji z procesorem Intel Core M zapłacimy 3999 zł, a klawiaturę Type Cover otrzymamy gratis. Co więcej, ta promocja łączy się też z innymi promocjami w sklepach partnerskich.

X-KOM rozszerza możliwości.

W X-Komie do wersji z Core M otrzymamy gratisowo roczną subskrypcję pakietu Office 365 dla użytkowników domowych. Decydując się na mocniejsze wersje (od i5/128 GB wzwyż) oprócz Office’a dostaniemy… Surface Docking Station, dzięki której jednym kablem możemy podłączyć do Surface’a Pro 4 dodatkowe peryferia i monitory.

Komputronik stawia na średnią konfigurację.

W Komputroniku promocją objęta jest wersja i5/4GB/128GB, do której gratisowo otrzymamy klawiaturę Type Cover. Do wyższych konfiguracji dostaniemy zaś pakiet Office 2016 Home&Business ESD.

Euro RTV AGD rozdaje podstawowe akcesoria.

W sieci Euro RTV AGD do wyższych konfiguracji otrzymamy gratisowo klawiaturę Type Cover, a także zestaw wymiennych końcówek do pióra Surface Pen i adapter HDMI.

Sklep Microsoft stawia na niezbędne dodatki.

W oficjalnym sklepie Microsoftu (w którym, swoją drogą, dostępnych jest najwięcej konfiguracji SP4) przy zakupie wersji z Core M otrzymamy gratisowo klawiaturę, zaś decydując się na wyższe wersje, oprócz klawiatury otrzymamy roczną subskrypcję Office 365 dla użytkowników domowych.

Surface Pro 4 – którą wersję wybrać?

Hybryda Microsoftu to urządzenie o ogromnych możliwościach, jednak sporo zależy od tego, do jakiej pracy chcemy je wykorzystać. Dla zdecydowanej większości użytkowników najbardziej polecam wariant z procesorem Intel Core i5, 8 GB RAM-u i dyskiem 256 GB. Taka konfiguracja zapewni płynną pracę w niemal każdym zastosowaniu.

Osobom o nieco mniejszych wymaganiach mogę też z czystym sumieniem polecić wersję i5/4GB/128GB. Ten wariant spędził u mnie dwa miesiące i okazał się zaskakująco zdolną maszyną, jak na 4 GB pamięci operacyjnej.

Na wersji z Core M zaoszczędzimy najwięcej, trzeba jednak pamiętać, że to opcja dla tych konsumentów, których najbardziej wymagającym zajęciem jest edycja plików tekstowych i konsumpcja multimediów. Tym niemniej, w tych zastosowaniach Surface Pro 4 spisuje się fenomenalnie i biorąc pod uwagę całą resztę jego przymiotów, nawet najtańszy wariant wart jest swoich pieniędzy, szczególnie w tej promocji.

Jeśli zaś szukasz urządzenia o niezrównanym stosunku wydajności do mobilności... cóż, konfiguracja z procesorem Core i7 i 8/16 GB RAM-u nigdy nie była tańsza.

Oferta specjalna potrwa tydzień. Czy warto skorzystać? Zdecydowanie!

Surface Pro 5 może być tuż za rogiem, ale jego premiera nie sprawi z marszu, że Surface Pro 4 przestanie być wart uwagi.

Wprost przeciwnie – patrząc na to, jakie obniżki serwuje nam Microsoft i to, że w końcu klawiatura Type Cover jest dostępna w pakiecie z urządzeniem (co powinno być standardem od początku…) dziś jest najlepszy moment na to, by dokonać zakupu.

Czytaj również: