REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

No nareszcie! W końcu możesz podłączyć Samsunga Gear do iPhone'a

Trochę to trwało, ba, może nawet trochę za długo, ale nareszcie przyszedł kres oczekiwań. Zegarki Samsunga z serii Gear można w końcu łączyć nie tylko z telefonami z Androidem, ale i sprzętem z iOS.

07.01.2017
22:29
samsung gear
REKLAMA
REKLAMA

Nie jest to specjalnym zaskoczeniem - taką opcję Samsung obiecał już dawno. Choć z drugiej strony, było to tak dawno, że niektórzy mogli zapomnieć, że coś takiego miało w ogóle zadebiutować. Dziś na szczęście obietnica została dotrzymana.

Samsung Gear S i Gear Fit debiutuje w App Store

Do obsługi zegarka z serii Gear na iOS niezbędna jest oczywiście dodatkowa aplikacja - nazwana po prostu "Samsung Gear S". Za jej pomocą możemy połączyć telefon z zegarkiem, pobierać aplikacje i zmieniać ustawienia zegarka, a także wyszukiwać go, jeśli przypadkiem zapodzieje się nam gdzieś w mieszkaniu.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w języku polskim. Można ją pobierać na iPhone'y, iPady i iPody touch z iOS w wersji 9.0 lub nowszej.

Z jakimi sprzętami zadziała aplikacja Samsung Gear S/Fit?

Z dwoma zegarkami - Gear S2 i S3. A że w redakcji mamy akurat na testach model S3, niedługo przetestujemy, jak działa w parze z telefonem Apple'a.

Udostępniono także aplikację Samsung Gear Fit. I, jak można się domyślić, pozwala na obsługę opaski Gear Fit z poziomu iPhone'a, iPada lub iPoda Touch.

A póki co, osoby, które kupiły Geara S2, S3 albo Fit, mając jeszcze telefon z Androidem, a po przesiadce na iPhone'a nie bardzo miały co z nim zrobić, mogą nareszcie cieszyć się z możliwości wykorzystania większej liczby jego opcji. Natomiast ci, którzy przed S3 bronili się brakiem kompatybilności z iPhone'em, mogą ponownie wpisać go na listę potencjalnych zakupów.

Cóż, lepiej późno niż wcale!

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA