1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Jaki jest Twój zestaw audio marzeń? Opisz go i wygraj 1 z 10 wejściówek na Audio Video Show

Lokowanie produktu

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób zainteresowanych targami Audio Video Show 2016, które wysłannicy naszej redakcji będą na miejscu w Warszawie na gorąco relacjonować. Mamy do rozdania na Spider’s Web aż 10 wejściówek na wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy weekend na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety można wygrać w naszym konkursie.

02.11.2016
18:23
Audio Video Show 2016

Już w piątek ruszają trwające trzy dni targi Audio Video Show 2016, na które wybieram się wspólnie z Maćkiem Gajewskim. Możecie oczekiwać przez weekend serii artykułów, w których będziemy opisywać prezentowany tam sprzęt.

Jeśli chcielibyście się zapoznać ze sprzętem prezentowanym na Audio Video Show wykorzystując własne zmysły wzroku i słuchu, to nic prostszego.

Gorąco zachęcamy naszych czytelników, by w najbliższy weekend wybrali się na Stadion Narodowy i śledzili naszą relację, ale fanów czystego dźwięku i obrazu najwyższej klasy wcale nie trzeba do tego namawiać. Audio Video Show 2016 to bowiem drugie pod względem wielkości tego typu wydarzenie w Europie.

W jednym miejscu będzie można zapoznać się ze sprzętem audio i wideo światowej klasy - zarówno tym w zasięgu ręki konsumentów, jak i z zestawami kosztującymi miliony złotych. Bez dwóch zdań na Audio Video Show 2016 nie może zabraknąć żadnego miłośnika pięknego obrazu i dobrego brzmienia.

Wejściówki na targi Audio Video Show 2016 możecie wygrać w naszym konkursie - mamy do rozdania 10 biletów!

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników 10 wejściówek na jeden wybrany dzień tegorocznej edycji Audio Video Show w Warszawie - po jednej sztuce dla każdego z laureatów. Jak zdobyć jeden z tych biletów? Wystarczy… złożyć na papierze swój audio-zestaw marzeń.

W tym celu należy udać się na stronę organizatora Audio Video Show 2016, przejrzeć zapowiadany sprzęt i opisać w komentarzu pod tym tekstem swój wymarzony zestaw: grupę urządzeń, które chętnie byście zakupili, jeśli nie musielibyście liczyć się z kosztami.

10 osób, których komentarz opisujący zestaw marzeń najbardziej przypadnie do gustu redakcyjnemu jury, otrzyma od nas wejściówki na targi - po jednej sztuce na osobę. Będziecie mogli dzięki temu jednego dnia targów - w piątek, sobotę lub niedzielę - sprawdzić, jak wymarzony sprzęt sprawdza się na żywo.

Z laureatami skontaktujemy się wysyłając wiadomość na adres e-mail podany w odpowiednim polu na koncie Disqus lub w formularzu publikacji komentarza. Na zgłoszenia czekamy do 3.11.2016 r. do godz. 18:00.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze