REKLAMA

Kampania Call of Duty: Modern Warfare Remastered już dostępna na PlayStation 4

Fani, którzy zdecydowali się kupić Call of Duty: Infinite Warfare na PlayStation 4 w edycji Legacy lub Digital Deluxe, mogą cieszyć się kampanią jednej z najlepszych odsłon serii w historii na konsoli obecnej generacji już teraz. Tryb jednoosobowy Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest już dostępny w ramach wczesnego dostępu.

07.10.2016 10.08
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
REKLAMA
REKLAMA

4 listopada fani serii Call of Duty będą mieli swoje święto. Razem z najnowszą odsłoną serii o podtytule Infinite Warfare pojawi się Call of Duty: Modern Warfare w edycji Remastered. Jedna z najcieplej wspominanych przez fanów gier z cyklu studia Infinite Ward doczekała się poprawionej grafiki.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest już dostępne dla największych fanów.

Podczas Call of Duty: XP 2016, czyli imprezy Activision którą miałem okazję w tym roku odwiedzić, wielokrotnie fani wiwatowali bardziej podczas ogłaszania informacji dotyczącej Call of Duty: Modern Warfare Remastered, niż podczas… prezentacji najnowszego Infinite Warfare.

W Los Angeles mogłem zapoznać się już z trybem wieloosobowym w Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Udostępnienie tej edycji wywoływało zresztą wśród uczestników niemałe emocje. Nic w tym dziwnego, bo to właśnie ta część, będąca zarazem czwarta odsłona całego cyklu, uważana jest za kultową.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered class="wp-image-520432"

Teraz przyszła pora na to, by zapoznać się z kampanią.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered mam już na swojej konsoli i przystępuję właśnie do testów tej produkcji. Ciekaw jestem, jak gra wydana pierwotnie w 2007 roku przetrwała próbę czasu - tym bardziej, że tej odsłony w pierwotnym wydaniu nigdy nie przeszedłem.

Odświeżone przez Raven Software wydanie Call of Duty: Modern Warfare uruchamia się w rozdzielczości 1080p. Jak chwalą się przedstawiciele Activision “gra posiada ulepszone tekstury, renderowanie w oparciu o fizykę, dynamiczne oświetlenie i wiele więcej”.

Po testach multiplayera wiem, że grafika doczekała się sporej poprawy i jest przyjemna dla oka.

A co z mechaniką? Czy nie będzie zbyt archaiczna dla osób, które przyzwyczaiły się do nowoczesnych shooterów? To sprawdzę w ciągu najbliższych kilku dni podczas samodzielnych testów kampanii.

REKLAMA

Chociaż do oficjalnej premiery gry na wszystkich platformach pozostał jeszcze miesiąc, to tytuł mogą już pobrać osoby, które zakupiły Call of Duty: Infinite Warfare w edycji Legacy lub Digital Deluxe - ale tylko w wersji na PlayStation 4.

Sony naprawdę nie żartowało, że to ich sprzęt jest nowym domem dla serii strzelanin Activision.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA